Zdravotní sestřička prošla neuvěřitelnou proměnou. Po zásahu odborníka vypadá minimálně o 20 let mladší

Sestry prošly neuvěřitelnou proměnou vzhledu. Jedna z nich, která pracuje jako zdravotní sestra, díky tomu vypadá o dvacet let mladší.

i Zdroj fotografie: Aleksandra Brzezińska/ Creative Commons Attribution-Share Alike 4.0
                   

Každá žena by o sebe měla alespoň trochu pečovat, ať už má jakékoli zaměstnání. Bohužel se to lehko říká, ale hůře provádí. Mnoho maminek na rodičovské dovolené buď nestíhá, nebo jim to přijde zbytečné, aby stály dlouhý čas před zrcadlem a zkrášlovaly se. Raději si užívají svého dítěte. Starší ženy naopak již make-up, kadeřníka a manikérku považují za zbytečnost. Kdyby se však dostaly do rukou zkušených odborníků, mluvily by jistě jinak.

Sestry potkalo velké štěstí

Sestry Beth Fuller a Anna Fountaine se rozhodly, že si konečně najdou čas pro sebe a udělají si zaslouženou dámskou jízdu. Společně tedy vyrazily na výlet do New Yorku, aby strávily zase nějaký čas spolu a užily si show na Broadwayi, na kterou se moc těšily. Ani ve snu by je nenapadlo, že na představení nakonec půjdou jako hvězdy, nádherně nalíčené a zcela jiné.

Dvaapadesátiletá Beth, která celý život pracuje jako zdravotní sestra, věnovala svůj čas péči o druhé. O sebe nijak nedbala, nechodila ani ke kadeřníkovi. Její sestra Anna má dvě děti a ze všeho nejvíce miluje rifle. Nosí je každý den. Svůj vzhled taktéž dosud nijak neřešila, o čemž informuje také web Today. Byly však náhodou vybrány do známého amerického pořadu, kde se dostaly do rukou zkušených odborníků, a to kadeřníka Louise Licariho a módní guru Jill Martinové. Ti z těchto dvou dam udělali zcela jiné ženy.

Jedná se pravděpodobně o nejlepší proměnu vůbec

Beth se nebála nechat si zkrátit své dlouhé, prošedivělé vlasy, což se ukázalo jako to nejlepší rozhodnutí. Její zastaralý střih stylisti nahradili sofistikovaným a teplým tmavě blond účesem a vyměnili i její nevýrazné oblečení. Její úžasný vzhled doplnily elegantní šaty a bílá kožená bunda. Žena celkově působila krásně a zajímavě. Jak její proměnu okomentovali přítomní diváci, vypadala rázem minimálně o dvacet let mladší. Video s proměnou, které bylo zveřejněno také na kanále YouTube, si můžete prohlédnout přímo zde.

Podle expertů se jedná o nejpovedenější a nejpřekvapivější proměnu, která kdy byla v pořadu provedena. A není se čemu divit, protože obě ženy vypadaly naprosto dokonale a k nepoznání. A jejich reakce to jen potvrdily. Celé toto video je důkazem, že když se člověk dostane do správných rukou, dějí se zázraky. Stejně jako tomu bylo u 86leté ženy, jejíž proměnu jsme na Dámském Deníku již dříve zveřejnili.

Co říkáte na tuto proměnu?

Diskuze Vstoupit do diskuze
138 lidí právě čte
Zobrazit další články