Herec Bruce Willis rozlouskl pořádně tvrdý oříšek. Po oznámení diagnózy rozdělil dědictví

Herec Bruce Willis se už v žádném z nových amerických filmů neobjeví. Fanouškům odhalil své zdravotní problémy i rozdělení majetku.

Bruce Willis s manželkou i Zdroj fotografie: Depositphotos
                   

Svět se nedávno dozvěděl zdrcující zprávu o oblíbeném herci. Bruci Willisovi bylo diagnostikováno onemocnění, které se nazývá afázie. Právě tato nemoc byla důvodem, proč se rozhodl ukončit svou kariéru na filmových plátnech. Pravděpodobně by cesta nevedla jinudy, herec přiznal, že už nebyl schopný se na své role dostatečně připravit a hrát tak kvalitně jako doteď.

Porucha centra řeči

Začalo to výpadky paměti, následovaly pochybnosti o pořadí slov v mluveném projevu a velké potíže se zapamatováním si scénářů a replik. Hvězda filmů Smrtonosná past a Armageddon tak obrazně podlehla své nemoci. Afázie se projevuje právě poruchou řeči, která má svůj původ v mozku. Jednoduše řečeno spadá mezi neurologické problémy.

Herce musela velká životní změna pravděpodobně velmi vyděsit, jelikož se rozhodl napsat svou závěť. V osmašedesáti letech to asi nebylo nic lehkého. Vzhledem ke svému povolání vlastní majetek v hodnotě několika milionů amerických dolarů. O dědictví rozhodl následovně. Naprostou většinu svých peněz odkázal své současné manželce Emmě a dcerám, které spolu mají.

Impozantní částky

Willis žije svou rodinou a všemi svými dětmi. Zdá se být velmi dobrým otcem. Každé ze svých mladších dcer odkázal milion amerických dolarů, v přepočtu dvacet jedna a půl milionu v českých korunách. Jde o opravdu impozantní částku. Kromě dvou mladých dívek má herec ještě dcery z předchozího manželství. Nyní jsou to však již dospělé ženy, které se o sebe starají samy.

Bruse Willis iZdroj fotografie: Depositphotos

V souvislosti s nimi počítá s pomocí své bývalé manželky Demi Moore, jež je také známou americkou herečkou. Nezbývá než doufat, že se hercův stav drasticky nezhorší a bude moci být ještě dlouho pro své děti tím nejlepším tátou. Fanouškovská základna vyjádřila Willisovi podporu, přestože už s ním pravděpodobně nikdy nevyjde žádný film.

Který film s Brucem Willisem máte rádi?

Zdroj: Život
Diskuze Vstoupit do diskuze
70 lidí právě čte
Autor článku

Klára Stružová

Zobrazit další články
adbz.cz
adbz.cz
Surfinie ocení hnojivo z banánové slupky. Vlastnostmi se může rovnat chemickým přípravkům
Události247.cz
Události247.cz
Bývalí čeští prezidenti dostanou přidáno. Renta se jim může navýšit až dvojnásobně
JakZdravě.cz
JakZdravě.cz
5 způsobů, jak se zbavit břišního tuku: Od cvičení až po úpravu jídelníčku
VědaŽivě.cz
VědaŽivě.cz
Město Dvaraka podle badatelů zničila mimozemská loď. Jakmile se jim ale teorie začala potvrzovat, vláda je zařízla