Česko truchlí nad ztrátou zbožňovaného zpěváka. Toužil se vrátit na pódia, bohužel se mu to nestihlo splnit

Talentovaný hudebník sdělil fanouškům, že si potřebuje dát od koncertování pauzu. Ukázalo se, že musel absolvovat operaci břicha. Po prázdninách se chtěl na scénu vrátit.

Hořící svíčky ve tmě i Zdroj fotografie: Freepik
                   

Hudební fanoušci truchlí nad nečekanou ztrátou. Dlouholetý frontman populární hardrockové kapely Firehouse a její spoluzakladatel Carl J. Snare zemřel ve věku 64 let ve svém domě. Smutnou zprávu zveřejnila skupina na svém facebookovém profilu. Zesnulý zpěvák před několika měsíci absolvoval operaci břicha, ale rekonvalescence měla probíhat dobře. Dokonce se chtěl brzy vrátit na pódia.

Předčasná smrt kamaráda kapelu zdrtila

Muzikant společně s kapelou slavil největší úspěchy v devadesátých letech. Tragická zpráva drtivě dopadla na její členy i fanoušky. „Dnes je smutný den pro rock’n’roll. S velkým zármutkem oznamujeme světu, že jsme ztratili svého bratra C. J. Snarea, rokenrolového válečníka, hlavního zpěváka a také zakládajícího člena Firehouse. Dotkni se nebe, C. J.! Teď zpíváš s anděly…,“ uvedla skupina.

Úmrtí svíčka a květina

Další legendární zpěvák se na nás bude dívat už jen z nebe. Jeho nejznámější písničku zná snad každý

Zesnulý zpěvák se měl po zdravotní pauze brzy vrátit na pódia a zúčastnit se s kapelou plánovaného podzimního turné. Jenže 5. dubna večer byl nalezený bez známek života ve svém domě. Podle webu LosAngelesTimes byla jako oficiální příčina úmrtí uvedena zástava srdce. „Všichni jsme v naprostém šoku z předčasného úmrtí C. J. Byl pravděpodobně jedním z nejlepších vokálních talentů své generace,“ dodala kapela.

Krátce před smrtí zpěvák hýřil optimismem

Se skupinou Firehouse, která vznikla v roce 1987 ve městě Charlotte v americkém státě Severní Karolína, cestoval podle webu People její zesnulý frontman po světě nepřetržitě posledních 34 let. Od koncertování si z ničeho nic ale dal pauzu loni na podzim. Na svém instagramovém profilu posléze fanoušky informoval o důvodech. Bojoval totiž se zdravotními problémy a kvůli zákeřné rakovině tlustého střeva musel podstoupit operaci břicha.

Feeling Stronger Everyday ! I’ll be back on stage with FireHouse before you know it. Health is first so making a FULL recovery ❤️‍🩹 before my return. 🤘🏼❤️🤘🏼 #chadcherry

Zveřejnil(a) C J Snare dne Středa 27. března 2024

Po rekonvalescenci měl zpěvák hitů When I Look Into Your Eyes či Love of a Lifetime v plánu vrátit se na scénu. Chtěl s kapelou absolvovat turné, které mělo začít po prázdninách. „Každým dnem se cítím silnější! Vrátím se na pódium s Firehouse, než se nadějete. Zdraví je ale na prvním místě, takže se před svým návratem ještě plně zotavím,“ uvedl Snare na Instagramu pár dní před svou smrtí. Po frontmanovi zůstala truchlící manželka Katherine Littleová a tři děti.

Co říkáte na náhlé úmrtí populárního zpěváka?

Diskuze Vstoupit do diskuze
123 lidí právě čte
Zobrazit další články