Náhle nás opustila talentovaná zpěvačka, která se proslavila dokonce i v zahraničí. Celý život měla teprve před sebou

Talentovaná popová zpěvačka zemřela v pouhých třiceti letech. Měla slibně nastartovanou kariéru a její smrt zasáhla všechny fanoušky.

Úmrtí svíčka a květina i Zdroj fotografie: Freepik
                   

Mladá žena, která svou pěveckou hvězdnou kariéru nastartovala v televizní show, zemřela v pouhých třiceti letech. Tato talentovaná zpěvačka se proslavila nejen ve své zemi, ale i v zahraničí. Nad její smrtí truchlí rodina, přátelé, kolegové a fanoušci, kteří nemohou uvěřit tomu, že přišli o svou oblíbenou hudebnici. Mohla toho v životě ještě hodně dokázat.

Přátelé se ji snažili oživit, ale marně

Jihokorejská popová hvězda Park Bo Ram už bohužel žádnou ze svých písní nezazpívá. Zemřela příliš mladá, celý život měla ještě před sebou. Proslavila se v roce 2010, když se, jak informuje i web People, zúčastnila místní televizní show „Superstar K2. Díky tomu se jí podařilo prorazit do světa showbyznysu, a stala se tak jednou z nejslavnějších popových zpěvaček v Jižní Koreji.

Svůj poslední večer trávila se svými kamarádkami v bytě jedné z nich. Ženy uvedly, že Park Bo Ram odešla na toaletu. Když se dlouho nevracela, šly se za ní podívat. Našly ji zhroucenou nad umyvadlem, přičemž nejevila žádné známky života. Přítomní se snažili zpěvačku oživovat až do příjezdu záchranářů. Po převozu do nemocnice však lékař prohlásil umělkyni za mrtvou. Příčina úmrtí není známá, ale jak uvádí i web TN, pravděpodobně se jednalo o zástavu srdce. Vše ale odhalí až plánovaná pitva.

Oblíbená zpěvačka byla aktivní na sociálních sítích

Park Bo Ram byla velmi oblíbenou zpěvačkou, mezi jejíž nejslavnější hity patří písně „Beautiful“, „Sorry“, Celepretty“ a mnoho dalších. Aktivně působila i na sociálních sítích, na svém instagramovém profilu zveřejňovala mnoho fotografií a videí ze svého uměleckého i osobního života. Měla spoustu sledujících, kteří její příspěvky hojně komentovali. S její smrtí se zatím nesmířil téměř nikdo.

 
 
 
 
 
Zobrazit příspěvek na Instagramu
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Příspěvek sdílený 박보람 (@ramramram2)

Kdy, a zda vůbec, proběhne pohřeb, zatím není známo. Snad ale fanoušci a kamarádi dostanou možnost ženu doprovodit na její poslední cestě. Nad její smrtí truchlí mnoho lidí. Její úmrtí nikdo nečekal, byla tak mladá. Život je někdy nespravedlivý. Ve velmi mladém věku zemřel také nadějný a talentovaný herec, o jehož náhlém skonu jsme vás na DámskémDeníku nedávno informovali.

Diskuze Vstoupit do diskuze
118 lidí právě čte
Zobrazit další články