Nadějný herec nás opustil příliš brzy. V pouhých 27 letech ho potkal strašný osud, který si nezasloužil

Původně plánoval, že bude studovat práva, ale nakonec ho okouzlilo herectví. Vydělával na brigádách, aby si mohl dovolit nastoupit do divadelní školy.

Hořící svíčky ve tmě i Zdroj fotografie: Freepik
                   

Uměleckým světem otřásla nečekaná tragédie. V pouhých sedmadvaceti letech zemřel herec Chance Perdomo, který proslul rolemi v seriálech Sabrinina děsivá dobrodružství nebo Gen V. Talentovaný umělec se zabil při dopravní nehodě a podle úřadů byl jejím jediným účastníkem. „S těžkým srdcem se dělíme o zprávu, že Chance Perdomo předčasně zemřel v důsledku nehody na motocyklu,“ cituje televize CNN prohlášení hercovy zástupkyně Rachel Huntové.

Původně chtěl studovat práva

Úmrtí herce otřáslo celou uměleckou branží. „Jeho vášeň pro umění a nenasytnou chuť do života pociťovali všichni, kdo ho znali. Jeho vřelost bude pokračovat v těch, které měl nejraději,“ dodala Huntová. Blízcí nesdělili, kde k fatální nehodě mělo dojít. Média spekulují, že se stala během Perdomovy cesty přes stát New York do kanadského Toronta, kde mělo začít natáčení druhé řady seriálu Gen V.

zapálené svíčky

Fanoušci seriálů a filmů pláčou. Náš svět opustila legenda světového formátu

Herec měl britský i americký pas. Narodil se v kalifornském Los Angeles, ale ještě v dětství se s matkou přestěhoval do Southamptonu v anglickém hrabství Hampshire. Původně měl v plánu studovat práva, ale nakonec se rozhodl pro herectví, píše server TheVariety. Brigádničil, aby vydělal peníze a mohl se odstěhovat do Londýna studovat a hrát divadlo. Později se mu otevřela i cesta k filmu.

Hvězdu z něj udělal oceňovaný seriál

Jeho prvním výrazným počinem byla hlavní role ve snímku Killed by My Debt. Film inspirovaný skutečným příběhem dvacetiletého mladíka, který se ocitl v dluhové spirále kvůli dvěma nezaplaceným pokutám za běžné dopravní přestupky. Finanční problémy mu přerostly přes hlavu natolik, že nakonec spáchal sebevraždu. Za svůj výkon byl Perdomo nominovaný na prestižní britskou cenu Bafta.

Zesnulý herec se objevil také v populárních seriálech Vraždy v Midsomeru, Vraždy ve Stratfordu nebo v romantické sáze After. Pověst hvězdy mu přinesl právě kritiky oceňovaný seriál Gen V, jehož pokračování se mělo začít natáčet v dubnu. Nedokážeme se s tím smířit. Byl vždy okouzlující, usměvavý a neuvěřitelně talentovaný. Psát o něm v minulém čase nedává smysl,“ napsali producenti seriálu na síti X. Natáčení bylo kvůli smrti herce odloženo na neurčito.

Co si myslíte o tragické smrti herce?

Diskuze Vstoupit do diskuze
132 lidí právě čte
Zobrazit další články