Adoptovaný muž se dozvěděl šokující pravdu, když chtěl darovat ledvinu své nemocné manželce

Manžel se nechal otestovat, aby zjistil, zda je vhodný dárce ledviny pro svou ženu. Díky tomu se dozvěděl velice překvapivou a špatnou zprávu.

Nevěsta se ženichem i Zdroj fotografie: Pixabay
                   

Když člověku onemocní někdo blízký, snaží se mu jakkoli pomoct. Někteří jsou tak velkorysí a milující, že neváhají obětovat svůj život, aby druhému poskytli šanci na přežití. Taková situace může nastat například při nutné transplantaci některého z orgánů. Vede k tomu však velmi klikatá cesta, protože je potřeba podstoupit velké množství testů a vyšetření, aby se zjistilo, zda je dárce vhodný.

Při testech zjistili šokující zprávu

Jak se říká: „Svět je malý a o náhody tu není nouze.“ Přesně tato průpovídka se hodí k příběhu mladého manželského páru, jejž zasáhla obrovská rána. Poznali se v baru a zamilovali se do sebe na první pohled. Již od začátku cítili velké souznění a velmi si rozuměli. Tvořili opravdu dokonalý pár. Po několika letech společného soužití se vzali a rozhodli se, že je na čase založit rodinu. Když manželé slavili šesté výročí svého vztahu, oznámila žena svému muži radostnou zprávu.

Po několika měsících se jim narodil vytoužený syn. Jejich štěstí však netrvalo dlouho, protože krátce po narození dítěte žena vážně onemocněla. Jedinou záchranou byla transplantace ledviny. Jelikož ani po čase nebyl nalezen vhodný dárce, manžel učinil závažné rozhodnutí. Byl ochoten své manželce ledvinu darovat, pokud to bude možné. Nechal se tedy zkontrolovat, prošel všemi potřebnými testy a oba následně napjatě čekali na výsledky. Avšak ani jeden z nich netušil, že jim právě výsledky obrátí život vzhůru nohama.

Ve skutečnosti jsou biologičtí sourozenci

Lékaři jim sdělili, že pro ně mají dvě zprávy, jednu dobrou a druhou velmi špatnou. Veškerá vyšetření dopadla dobře, ukázalo se, že je muž vhodným dárcem ledviny pro svou ženu. To byla pro oba šťastná chvíle. Jenže poté jim doktor oznámil, že výsledy testů odhalily ještě jednu věc, a to tu, že jsou tito manželé ve skutečnosti biologičtí sourozenci. Když si zprávu vyslechli, zůstali jako opaření. Jak poté sdělili, vůbec neví, co teď mají dělat. Muž věděl, že byl již jako miminko adoptován, ale nikdy by ho nenapadlo, že si vezme svou vlastní sestru.

smutný muž iZdroj fotografie: Depositphotos

Manželé sdíleli svůj příběh na sociálních sítích a prosili internetové uživatele o rady, jak se nyní chovat a jak s touto skutečností naložit. Pod jejich příspěvkem se strhla bouřlivá diskuze. Mnoho komentujících přišlo s návrhy, jak by mohli tuto bizarní situaci řešit. „Myslím, že v tuto chvíli se již nic moc dělat nedá. Jste manželé, máte dítě, to již nemůžete vzít zpět, takže nevidím smysl v tom, abyste něco měnili,“ napsal jeden z diskutujících. Další dodal: „Pokud jste šťastní, tak buďte dál šťastní. Darujte ledvinu své sestře-manželce a buďte nadále dobrými rodiči svému dítěti.“

Jak se manželé rozhodnou vzniklou šokující situaci řešit, je již jen na nich. Společnost se na incest dívá skrz prsty a ve většině zemí je považován za těžký zločin. V případě tohoto páru je to však přece jen trochu jiné. Ani jeden z nich netušil, že jsou biologičtí sourozenci. Jedná se tedy o opravdu bizarní situaci.

Jak byste se v takové situaci zachovali vy?

Zdroj: Newly
Diskuze Vstoupit do diskuze
78 lidí právě čte
Zobrazit další články