Takhle vypadá opravdová láska, to stojí za zhlédnutí. Starý muž zpívá milované ženě jejich osudovou písničku

Osudová láska je pro každého člověka na celý život. Tento muž je důkazem toho, že ze spousty lidí romantická gesta ještě rozhodně nevymizela.

i Zdroj fotografie: Depositphotos
                   

Romantika by měla být součástí každého šťastného vztahu. Různými gesty si tak lidé mezi sebou dokazují to, jak moc jednomu na druhém záleží. Hodně členů naší redakce právě takto žije a každý je na svůj vztah nesmírně hrdý. Pravým příkladem opravdové celoživotní lásky je však tento muž. Ten se rozhodl udělat neuvěřitelné gesto pro svoji manželku. I přes značné komplikace se mu podařilo něco, co se spoustě lidí během jejich života nestane. V určitých chvílích je jeho jednání až dojemné a vhání slzy do očí.

Vztahy často nevydrží

Vztahy mezi lidmi bývají častokrát velice komplikované. Spousta z nich totiž po nějaké době zjistí, že už dále nechce být součástí života toho druhého, a tak se oba vydají svou vlastní cestou. Hodně sňatků tak končí rozvodem, což může postihnout celou rodinu. I když dle ČSÚ v roce 2022 rozvodovost celkem značně klesla, tak se stále jedná o celkem veliké číslo znamenající konec vztahu. Na vině v takových momentech mohou být různé věci a ty někdy ani nemusí být vinou jednoho z dvojice.

Muž navštívil svou ženu

Starý muž, kterému bylo už 92 let, se rozhodl navštívit svou ženu v nemocnici na oddělení pro dlouhodobě nemocné. Jeho žena byla dokonce ještě o rok starší než on. Lékaři však nepřinášeli moc dobré zprávy o jejím dalším setrvání mezi živými, a tak se její manžel snažil co nejlépe prožít poslední společné chvíle. U nás je na takovém oddělení ročně hospitalizováno až 55 tisíc lidí, i když by to v některých případech nebylo nutné, uvádí Lidovky. Muž se jednoho dne vydal na návštěvu své ženy, při níž chtěl udělat něco výjimečného.

nemocniční pokoj iZdroj fotografie: Pixabay

Zazpíval ženě píseň

Do pokoje, kde žena ležela, už ve svém věku nebyl schopen ani přijít po vlastních nohou. Doprovod mu tak dělala jedna z jeho vnuček. Ta ho do místnosti dovezla na invalidním vozíku. U postele své ženy si však muž stoupl a rozhodl se jí zazpívat píseň. Jeho gesto bylo velice dojemné, jelikož se při svém zpěvu po celou dobu díval ženě do očí, i když byla prakticky slepá. Celé toto malé soukromé vystoupení bylo neuvěřitelným důkazem toho, jak moc hluboká láska v lidech může být. Oba dva byli v tu dobu svoji už 73 let.

Výběr písně byl znamenitý

Zamilovaní lidé pro sebe dokáží někdy udělat opravdu významná gesta. O jednom takovém jsme vám již na DámskémDeníku psali. Tehdy se muž rozhodl udělat pro svou slepou ženu gesto z opravdové lásky. Velmi podobné to bylo i v případě zpívajícího muže. Ten si totiž vybral píseň, kterou si jeho žena dobře pamatuje. Žena ji svému muži prý zpívala, když odcházel bojovat do války. Následně je provázela v každý významný okamžik jejich společného života. V tu ránu mělo celé toto vystoupení ještě dojemnější nádech právě pro oba hlavní aktéry.

Jakým způsobem vyznáváte svou lásku?

Diskuze Vstoupit do diskuze
58 lidí právě čte
Autor článku

Klára Kozáková

Mé poutavé a zábavné články zasahují do srdce čtenářů, nabízejí nejen aktuální bulvární události, ale také inspiraci pro moderní životní styl. S otevřeným přístupem podněcuji čtenáře k prožívání každého dne plným dechem a radosti. Jako průvodkyně světem bulváru a lifestyle jsem neúnavnou kreativní silou, která přináší osvěžující náhledy a nabízí čtenářům nezapomenutelné zážitky.

Zobrazit další články