Muž si myslel, že se jeho pes utopil

Co zažil tento muž by nechtěl zažít nikdo. Měla to být běžná hra se svým psem, když ten najednou vypadal, že se začíná topit. Bezvládně ležel na hladině, ale najednou se stalo něco zcela nečekaného

i Zdroj obrázku: PxHere.com
                   

Psi jsou právem označováni jako věrní lidští společníci. Dokážou být empatičtí, je s nimi zábava a zkrátka jsou důležitou součástí rodiny. Přijít o takového čtyřnohého kamaráda tak vždycky bolí a znamená to nepříjemnou a velmi bolestivou ztrátu.

iZdroj obrázku: Pixabay.com
Psi milují zábavu

Podobně se již začínal cítit muž s ženou, který viděl svého milovaného psa plavat ve vodě bez známek života. Jenže po chvíli se stalo něco neuvěřitelného. 

Hrůzostrašný pohled na psa ve vodě

Většina psů umí velmi dobře plavat. Jenže ani oni nejsou neomylní plavci a může se stát, že se utopí. Muž hledal svého psa, a když ho konečně uviděl, začal propadat v zoufalství. Najednou viděl svého nejlepšího psího kamaráda, jak leží na zádech a voda ho volně unáší bez náznaku pohybu a života.

iZdroj fotografie: Facebook.com | Furr Station
Zvláštní plavecký styl

Není se čemu divit, že muž okamžitě propukl v pláč a začal být velmi smutný ze ztráty. Až po několika okamžicích bezradného sledování situace se rozhodl svého psa vytáhnout. 

Zvláštní plavecký styl

Najít psa, jak si jen tak líně plave na vodě na zádech a s packami volně ve vzduchu je skutečně velmi podivné. Snad nikdo by v této situaci nevěřil, že zvíře je skutečně živé. Jenže pes jménem Jonel se pustil do přesně takového kousku, aby napálil svého páníčka.

Po chvíli tohoto otřesného plaveckého stylu se normálně opět pustil do běžného plavání, aby se dostal na hladinu a bez problémů dorazil ke svému zděšenému pánovi. 

Pes se smyslem pro humor

Aby toho nebylo málo, připravil si tento vykutálený psík i pořádný úsměv pro svého páníčka.

iZdroj fotografie: Facebook.com | Furr Station
Hrůzostrašný pohled na psa ve vodě

Na jeho výrazu to úplně vypadá, že všechno byl předem připravený vtípek a pes se směje, že se mu povedlo napálit svého pána. A kdo ví, možná tak skutečně uvažuje a daná situace je ukázkou, že i někteří psi mohou mít originální smysl pro humor.

iZdroj fotografie: Facebook.com | Furr Station
Pes se smyslem pro humor

Tímto stylem zlobit své páníčky a přivádět jim malé infarkty ze strachu, že se něco stalo oblíbeným mazlíčkům, umí podle reakcí lidí na sociálních sítích, více zvířat. 

Diskuze Vstoupit do diskuze
86 lidí právě čte
Zobrazit další články