Muž daroval úplně cizí dívce část svých jater. Tím ale jejich společný příběh neskončil

Pár se seznámil v těžkých chvílích, kdy si dívka procházela rakovinou a muž ji nabídl část jater. Po operaci se jejich vztah prohloubil a oba si uvědomili, že mezi nimi vzniklo něco víc.

pár se drží za ruce i Zdroj fotografie: Pixabay
                   

Vztahy jsou občas velice komplikované a někdy se lidé zpětně diví tomu, jak vlastně všechno začalo. Nejčastěji se říká, že člověk potká pravou lásku v momentě, kdy to nejméně čeká. Každý je však strůjcem svého vlastního štěstí a měl by si uvědomit, že člověk, se kterým se seznamuje a chtěl by s ním trávit život, by měl udělat vše proto, aby vztah fungoval a oba byli šťastní. Taková slova by se dala říct o muži, který se rozhodl dívce darovat část jater a zachránil ji tím život. Později zjistil, že toto rozhodnutí bylo to nejlepší v životě.

Zajímavé začátky některých vztahů

Některé vztahy začínají tak, že se lidé seznámí na sociálních sítích, poté si vyjdou párkrát ven a následně si uvědomí, že mezi nimi vzniklo něco více než jen přátelství. Poté jsou tu vztahy, které vzniknou za podivných událostí, a hlavně v momentě, kdy ani jeden z partnerů nečeká, že se do toho druhého zamiluje. Dalo by se tedy říct, že člověk nikdy nemůže dopředu vědět, kdy potká svou pravou lásku. Tato žena svého partnera potkala ve velmi těžké situaci.

Nemocný člověk ani nepomyslí na lásku

Když je člověku zle, a navíc se dozví, že jeho zdravotní stav je velmi špatný, pravděpodobně jej ani nenapadne si v daný moment hledat partnera nebo myslet na lásku. V tu chvíli chce daná osoba hlavně to, aby jí bylo opět dobře a mohla si užívat života. Až ve chvíli, kdy je člověku špatně, si uvědomí také to, jak důležité je zdraví. Tato žena od lékařů zjistila, že má rakovinu a bude potřebovat transplantaci jater.

Dívka se od lékařů dozvěděla šokující zprávu

Tato dívka se od lékařů dozvěděla takto špatné zprávy a společně se svou maminkou začala plakat. Jednoho dne jí však zatelefonoval její lékař s informací, že se našel dárce, který by ji mohl zachránit život. Tuto zprávu samozřejmě dívka slyšela ráda a rozhodla se se svým zachráncem ještě před operací sejít, aby se s ním mohla seznámit a poděkovat mu. Dárcem byl muž, kterého dívka pozvala na večeři a celá schůzka s tímto mužem jí přišla kouzelná.

večeře iZdroj fotografie: Freepik

Operace dopadla úspěšně

Operace, při které dívce transplantovali část jater od muže, se konala večer před narozeninami této mladé dívky. Vše naštěstí dopadlo dobře a nenastaly žádné komplikace. Po operaci si také dívka uvědomila, že na jejího dárce neustále myslí a ráda by jej poznala více. Začala se tedy s mužem scházet a vzniklo mezi nimi silné pouto. Časem dokonce muž požádal dívku o ruku a poté si společně užili velkou svatbu.

Jak jste se se svým partnerem / partnerkou seznámili vy?

Diskuze Vstoupit do diskuze
137 lidí právě čte
Autor článku

Klára Kozáková

Mé poutavé a zábavné články zasahují do srdce čtenářů, nabízejí nejen aktuální bulvární události, ale také inspiraci pro moderní životní styl. S otevřeným přístupem podněcuji čtenáře k prožívání každého dne plným dechem a radosti. Jako průvodkyně světem bulváru a lifestyle jsem neúnavnou kreativní silou, která přináší osvěžující náhledy a nabízí čtenářům nezapomenutelné zážitky.

Zobrazit další články