Máte pocit, že se vám láska vyhýbá? Přitáhněte si štěstí podle znamení zvěrokruhu

Naučte se si k sobě přilákat lásku. Někdy se totiž může stát, že se zkrátka někam zatoulá. Každý člověk si však přeje milovat a být milován.

i Zdroj fotografie: iStock
                   

Mnohdy to vypadá, že se láska ze života člověka úplně vypařila. A to je opravdu hodně smutné, protože snad neexistuje nikdo, kdo by nechtěl milovat a být milován. Někdy však záleží pouze na znamení zvěrokruhu, na každého totiž funguje něco jiného. Proto se podívejte, co jaké znamení zvěrokruhu přitahuje. Podle toho se poté řiďte.

Beran

Beran potřebuje především potlačit svoji agresi. Lidé tohoto znamení by se měli trochu zklidnit a zpomalit. Někdy však není na škodu přizpůsobit se těm, které mají rádi. Na tom není nic špatného. Každého totiž potěší, když pro něj někdo něco obětuje.

Býk

Býk by měl zejména začít projevovat iniciativu. V lásce je potřeba více kreativity v jejím vyznání a je nutné pokusit se překonat žárlivost v již existujícím vztahu. Býci jsou velmi žádaní, ale musíte o ně bojovat, protože jinak je to přestane bavit.

iZdroj fotografie: Depositphotos

Blíženci

Blíženci ví, jak získat lásku, ale nemají tušení, jakým způsobem si ji udržet. Jsou v neustálém kontaktu s ostatními lidmi, kvůli čemuž často dávají svoji drahou polovičku do pozadí. A to by se samozřejmě nelíbilo nikomu.

Rak

Raci jsou romantičtí, milí a milující lidé. Mají vše, co potřebují k vybudování šťastné i silné rodiny a velmi pěkného vztahu. Jenže když se seznamují, začnou ze sebe vždy dělat lepšího člověka, než jakým ve skutečnosti jsou. Vždy musí být upřímní k těm, které mají rádi.

Lev

Lvi pokaždé dělají všechno správně a jsou velmi atraktivní. Když už mají vážný vztah, vždy se chovají moudře. Jenže jsou bohužel občas velcí sobci. Lvi totiž zapomínají, že kromě nich jsou na světě ještě další lidé, kteří mají svůj názor.

iZdroj fotografie: Depositphotos

Panna

Panny mají jeden velký problém, a to je sebevědomí. Tito lidé jsou totiž chytří a veselí, ale bohužel sebekritičtí. Myslí si totiž, že jsou příliš oškliví a nikomu se nebudou líbit. Když uvidí někoho, kdo se jim zamlouvá, ihned si řeknou, že u někoho takového nemají šanci. Přitom je to úplně jinak.

Váhy

Váhy jsou pro každého skvělým kamarádem. Tito lidé mají často velmi milou povahu, avšak i tak jsou zde nějaká „ale“. Váhy by měly přestat každému věřit, protože toho ostatní kolikrát využívají. Také jsou někdy hodně sobecké.

Štír

Štíři jsou velmi žárliví a také mstiví. V milostném vztahu pro takové chování zkrátka není místo. Měli by se naučit odpouštět lidem, kteří jim nějak ublížili, nebo se jen nezachovali správně. V opačném případě se totiž budou s ostatními pouze hádat.

iZdroj fotografie: Depositphotos

Střelec

Střelci milují nezávislost. Aby do svého života vnesli lásku, potřebují změnit svůj pohled na život a komunikaci. Musíte se otevřít vašemu milému, on se poté otevře i vám. Také by se měli naučit navázat konverzaci, nelze čekat, že láska vždy přijde sama.

Kozoroh

Kozorohové se lidem moc často neotevírají. Je pro ně téměř nemožné najít někoho, kdo by se do nich na první pohled zamiloval. Tito lidé by se měli naučit otevírat svoji duši, určitě je to totiž udělá šťastnějšími.

Vodnář

Vodnáři hledají ve svém partnerovi přítele i lásku. Potřebují, aby pro ně milovaná osoba byla něco více než jen nějaký předmět touhy. Také je třeba, aby jim lidé rozuměli, jinak jejich láska brzy vyprchá.

iZdroj fotografie: Depositphotos

Ryby

Ryby potřebují především naslouchat samy sobě a své intuici. Vždy dají na názor své rodiny a blízkých, ale ono to vždy není úplně dobře. Dost často zapomínají na své vlastní potřeby, spíše se snaží potěšit ostatní lidi. Jenže v lásce toto moc nefunguje.

Ve kterém znamení jste se narodili?

Zdroj: Mirror

Diskuze Vstoupit do diskuze
123 lidí právě čte
Zobrazit další články
adbz.cz
adbz.cz
Pokud kupujete vajíčka v obchodě, mějte se na pozoru. Pro své vlastní dobro zkontrolujte několik věcí
Události247.cz
Události247.cz
Ukrajina je jen začátek. Rusko podle historika bude pokračovat invazí v dalším evropském státě
JakZdravě.cz
JakZdravě.cz
4 japonské cviky, které vám dopomohou k plochému bříšku za pouhé 4 minuty denně
VědaŽivě.cz
VědaŽivě.cz
Neuvěřitelný příběh 1. holčičích šesterčat na světě: Šance, že se vůbec narodí živé, byla 1 ku 104 miliardám