Veterinářka odmítla usmrtit jeho psa, a tak to odnesla ona sama. Labilní páníček se jí rozhodl krutě pomstít

Když odmítla uspat jednoho chlupáče, tak netušila, jaké to bude mít následky. Sama si musela zavolat záchrannou službu.

                   

Vystudovaní veterináři varují budoucí uchazeče o toto povolání ohledně jedné věci. Jejich prací není pouze starost o zvířata, ale také komunikace s jejich majiteli. Což nemusí být vždy ta nejpříjemnější zkušenost. Na tu vás podle jejich slov nikdo nepřipraví. Každý veterinář v průběhu svého působení na určitém pracovišti musí získat tolik zkušeností, aby vykomunikoval každý problém.

Nový pacient

Bohužel ani dostatek zkušeností a příjemné vystupování vás nepřipraví na všechno. Své o tom ví jedna nejmenovaná veterinářka. Když studovala veterinární lékařství, nikdy by ji nenapadlo, co si během své následující praxe prožije. Již v průběhu studia docházela na kliniku, aby získala víc zkušeností ještě před tím, než sama začne provozovat svou ordinaci.

Během této praxe poznala několik typů majitelů běžných chlupáčů. Všimla si, jak s nimi lékaři hovoří, a tento vzorec aplikovala i u sebe. Když k ní jednou zavítal pacient se svým majitelem, kteří v ordinaci nikdy nebyli, šokoval ji úkon, který si majitel žádal. Chtěl psa uspat bez udání důvodu. Jako milovníka zvířat, kterým zasvětila celý život, ji to velmi zaskočilo.

Agresivní chování

Vzhledem ke svému soucítění s němými bytostmi odmítla něco takového udělat. Muž se s ní chvíli hádal a poté odešel s prásknutím dveří. Byla to pro ni velmi nepříjemná zkušenost, ale nikdy by ji nenapadlo, že se za pár dní setkají znovu. Bylo okolo poledne, když vtrhl do ordinace a požadoval znovu to samé. Když opět odmítla a požádala jej, ať odejde, začalo být zle.

Zlatý retrívr u veterináře iZdroj fotografie: Depositphotos

Mužovo agresivní chování přerostlo do fyzického napadení, které doprovázel také útok jeho psa. Žena utržila několik ran pěstí, dokud neutekla před budovu a nezavolala příslušné složky. Později byla ošetřena s kousanci a podlitinami. Muž byl zatčen a obviněn z fyzického napadení. Veterinářka na tento zážitek už nikdy nezapomene. Do budoucna uvažuje o bezpečnostním systému v ordinaci.

Kdo byl podle vás v právu?

Diskuze Vstoupit do diskuze
53 lidí právě čte
Autor článku

Klára Stružová

Zobrazit další články