Monika Bagárová se na sociálních sítích pochlubila novým účesem: Sestřih jí perfektně sedí

Monika Bagárová již není jen bývalou účastnicí pěvecké soutěže. Zpěvačka je zároveň úspěšná podnikatelka, která provozuje svoji vlastní kosmetickou značku.

Monika Bagárová i Zdroj fotografie: Ladislav Luppa / Creative Commons / CC BY-SA
                   

Zpěvačka Monika Bagárová je v jednom kole. Po rozchodu se svým partnerem Makhmudem Muradovem, s nímž má dvouletou dceru Ruminku, nezahálí a na nedostatek práce si rozhodně stěžovat nemůže. Nedávno své fanoušky také překvapila příjemně zbrusu novou image, kterou pro ni ušil na míru její dvorní kadeřník.

Čas s rodinou na prvním místě

Talentovaná Monika stihla ještě před Vánoci vydat album „Silnější“. Před několika dny spatřil světlo světa i videoklip k písni „Nečekám“, kterou pro Moniku napsal hudebník Michael Slivka. Zpěvaččin diář je plný nejrůznějších hudebních akcí, na nichž zpěvačka vystupuje. Zhruba před měsícem například hudebně doprovodila akci k 10. výročí založení Mise naděje, studentské neziskové organizace, která pomáhá všem, co pomoc potřebují – nemocným, seniorům, dětem nebo zvířatům.

V osobním životě je Monika již několik týdnů šťastná s podnikatelem Leonardem Lekajem, který je jejím prvním oficiálním partnerem po rozchodu. Prioritou pro Moniku je však mateřství. Je hrdá matka dcery Ruminky a i přes pracovní vytížení se jí snaží věnovat na 100 %. Na začátku února byli všichni tři na krásné dovolené na Zanzibaru, kterou si pohádkově užili.

Pečovat o sebe samu se vyplácí

Před nedávnem založila Monika i svoji vlastní kosmetickou značku „Rumyia“, pojmenovanou právě po její dceři, která jí byla také inspirací k jejímu založení. Filozofie této značky v sobě propojuje požadavky na krásu, zdraví a udržitelnost. Jedná se o kvalitně pečující produkty, které jsou cenově dostupné a jsou vyráběné v recyklovaných obalech.

O vlasy se Monice dlouhodobě stará uznávaný vlasový stylista Mário Ngyen, který pro ni i tentokrát připravil perfektní účes. Nadýchaný a vzdušný styling Monice sedí a jistě udělal dojem i na jejího partnera. Mimoto Monika dbá i na správný a kvalitní výběr vlasových doplňků. Používá vitamínové doplňky značky Bloom Robbins, které se starají o kvalitu a růst vlasů. Z přípravků vlasové kosmetiky je Monika věrná lotyšské značce Mádara, jejímž krédem je příroda a šetrnost.  

Jak se vám nový účes Moniky líbí?

Diskuze Vstoupit do diskuze
78 lidí právě čte
Zobrazit další články
adbz.cz
adbz.cz
Surfinie ocení hnojivo z banánové slupky. Vlastnostmi se může rovnat chemickým přípravkům
Události247.cz
Události247.cz
Bývalí čeští prezidenti dostanou přidáno. Renta se jim může navýšit až dvojnásobně
JakZdravě.cz
JakZdravě.cz
5 způsobů, jak se zbavit břišního tuku: Od cvičení až po úpravu jídelníčku
VědaŽivě.cz
VědaŽivě.cz
Město Dvaraka podle badatelů zničila mimozemská loď. Jakmile se jim ale teorie začala potvrzovat, vláda je zařízla