Maminka dvojčat znovu otěhotněla: Když viděla snímek z ultrazvuku, málem omdlela. Šance na to je 1 : 700 tisícům

Očekávání více než jednoho miminka je pro spoustu rodičů velkou životní změnu. Tito dva manželé se nestačili divit, co pár let po porodu dvojčat viděli u doktora na ultrazvuku.

Ultrazvuk i Zdroj fotografie: Pixabay
                   

Nastávající rodiče jsou většinou plní radosti z očekávání nového potomka. Příchod malého miminka na svět pak častokrát bývá velikou událostí pro celou rodinu. Když se však stane něco nečekaného, může být radost z nového potomka ještě větší. Své by o tom mohla vyprávět jedna rodina, která přivedla na svět dvojčata. Když žena později znovu otěhotněla, na ultrazvuku se objevilo něco neuvěřitelného.

Rodiče očekávali dvojčata

Mladí rodiče už měli doma jedno zdravé a šťastné dítě. Po nějaké době však oba zatoužili po tom, aby se jejich rodina rozrostla. Když jednoho dne žena otěhotněla, zjistili, že čekají dvojčata. Celé těhotenství proběhlo v pořádku a manželé přivedli na svět dvě zdravé dcery. Tím pádem už doma měli holčičky celkem 3. Ta nejstarší byla opravdu vzornou dcerou, jelikož se svým rodičům snažila s dvojčaty pomáhat tak, jak bylo v jejích možnostech.

Za 3 roky přišla změna

Spokojená rodina, která měla aktuálně 3 dcery, fungovala báječně. Výchova všech dětí šla dobře, a tak se rodiče rozhodli, že by si rádi pořídili ještě jedno děťátko. Když na všem začali pracovat, tak nemělo početí dlouhého trvání. Žena otěhotněla a oba manželé se společně se svými dcerami již začali těšit na to, jak do své rodiny přivítají dalšího malého človíčka, jenž za pár měsíců spatří světlo světa.

Navštívili svého doktora

Při jedné z pravidelných lékařských prohlídek se doktor rozhodl vzít ženu na ultrazvuk. Snažili se tak zjistit, jak se miminku daří. V jednu chvíli však na obrazovce manžel spatřil něco nečekaného. Vypadalo to, jako by byla vidět celkem 2 srdíčka, která tloukla v břiše ženy. Doktor jeho domnění potvrdil a oznámil manželskému páru, že opět očekávají dvojčata. To, aby měl nějaký pár dvakrát po sobě dvojčata, je velmi málo pravděpodobné. Nicméně se to tomuto páru podařilo, a tak se mohli těšit na další 2 děti.

Zobrazit příspěvek na Instagramu

Příspěvek sdílený Multiple Mum Gina 🖤 (@multiple_twin_mum_plus1)

Dvojčata se narodila

Za několik měsíců již přišel čas na to, aby rodiče přivítali svá druhá dvojčata na světě. Porod proběhl v pořádku a všichni byli zdraví a šťastní. Namísto dcer však nyní žena porodila 2 chlapečky, kteří byli velmi krásní. A třebaže později přiznala, že péče o její rodinu je nyní velmi náročná, nevyměnila by ji za nic na světě. Manželé si kvůli tomu museli pořídit i sedmimístné auto. Nic jim však nemůže zkazit radost z toho, že mají početnou a zdravou rodinu plnou úžasných a skvělých dětí. Nejvíce důležité je pak to, že je celá rodina naprosto zdravá.

Jaké jste zažívali pocity před příchodem vašeho potomka na svět?

Diskuze Vstoupit do diskuze
104 lidí právě čte
Autor článku

Klára Kozáková

Mé poutavé a zábavné články zasahují do srdce čtenářů, nabízejí nejen aktuální bulvární události, ale také inspiraci pro moderní životní styl. S otevřeným přístupem podněcuji čtenáře k prožívání každého dne plným dechem a radosti. Jako průvodkyně světem bulváru a lifestyle jsem neúnavnou kreativní silou, která přináší osvěžující náhledy a nabízí čtenářům nezapomenutelné zážitky.

Zobrazit další články