Doma měla trojčata, pak znovu otěhotněla. Výsledek ultrazvuku jí vyrazil dech

S manželem chtěli velkou rodinu. Dlouho se jim však tento sen nedařilo si splnit. Umělé oplodnění přineslo nečekaný zázrak.

Těhotenský ultrazvuk i Zdroj fotografie: Depositphotos
                   

Každý člověk má o své rodině jiné představy. Někdo si přeje pouze jedno dítě, někdo velkou početnější rodinu. Většinou se tato přání odvíjí od toho, jaké měla daná osoba dětství nebo vztahy se svou vlastní rodinou. Ne každému je přáno, aby měl tolik dětí, kolik by si ideálně představoval. Život tak lidi uvádí do naprosto nečekaných situací, se kterými se musejí sžít.

Chtěli početnou rodinu

Právě do jedné takové se dostala následující rodina. Dva mladí rodiče toužili po velké rodině. Jejich představa byla jasná. Dům plný dětí tak, aby se nikdy necítili sami. Aby byl všude slyšet nadšený dětský křik a brebentění. Bohužel se jim početí neustále nedařilo uskutečnit. Po několika měsících snažení se přihlásili do speciální poradny. Ničemu to však nepomohla.

Žena nakonec podstoupila umělé oplodnění. Štěstí se pravděpodobně tehdy obrátilo na jejich stranu a po pár měsících se na ultrazvuku objevila tři miminka, trojčata. Pár musel takovou informaci nejprve zpracovat. Z žádných dětí byly najednou tři. Jejich rodiče je však milovali mnohem dřív, než se vůbec stihly narodit. Po nějaké době se rozhodli, že by chtěli ještě jedno dítě.

Člověk míní, Bůh mění

Doma měli zatím jednu holčičku a dva kluky. Rodiče se obávali toho, že budou mít s otěhotněním opět problémy. Potíže se opravdu opakovaly, a tak se nechali znovu svěřit do péče odborníků. Naskytl se však jeden problém. Ve stejné době, kdy mladá maminka podstoupila umělé oplodnění, podařilo se manželům otěhotnět i přirozeně. Stal se další zázrak.

Na ultrazvuku se opět objevila tři miminka. Manželé Courtney a Philip nemohli uvěřit svému štěstí a všem náhodám, které jim hrály do karet. Manželé mají dnes šest zdravých dětí. Jejich příběh se stal naprostou senzací, a také záhadou medicíny. Ta ukazuje, že člověk míní a Bůh mění. Z neplodného páru, který si zoufal nad samotou je osmičlenná a šťastná rodina.

Kolik dětí máte vy?

Diskuze Vstoupit do diskuze
136 lidí právě čte
Autor článku

Klára Stružová

Zobrazit další články