Manželka se nestihla rozloučit s manželem, který zemřel na koronavirus

Koronavirus nemusí mít vždy jenom lehký průběh. Může se dostavit i ten těžší a také velmi rychlý. To poznala žena z našeho příběhu, která se kvůli nemoci ani nestihla rozloučit s partnerem

i Zdroj obrázku: Pixabay.com
                   

Katie (Kateřina) Coelho dorazila do nemocnice jen pár minut poté, co její manžel zemřel na koronavirus. Našla ale v telefonu od manžela vzkaz, který vše „napravil“. Jonathan Coelho byl v nemocnici léčen na koronavirovou infekci, které ale podlehl. 

V telefonu objevila zprávu na rozloučenou 

Mladá žena se bála, že se s manželem nestihne rozloučit. Později na svém telefonu objevila dojemnou zprávu na rozloučenou, kterou pro ni manžel napsal. Rozloučení bylo věnované hlavně Katie a jejich dvěma dětem, dvouletému Breadynovi a roční Penelope. Vzkaz napsal den předtím, než byl připojen na ventilátor v nemocnici v Danbury. 

iZdroj fotografie: Facebook.com | Katie Coelho

Zesnulý muž byl otestován na přítomnost koronavirové infekce 25. března poté, co měl velké boleti hlavy a také ztratil chuť. O den později byl hospitalizován a 31. března byl kvůli zhoršujícímu se stavu připojen na ventilátor. 7. dubna byl z ventilátoru odpojen a své ženě řekl, že ho brzy pustí domů, to se ale nestalo. 

iZdroj fotografie: Facebook.com | Katie Coelho

Jeho stav se i nadále zhoršoval, Jonathan zemřel 22. dubna. Jeho žena se nedostala včas do nemocnice, i když ji lékaři volali, aby se s manželem rozloučila. V telefonu ale naštěstí našla poslední vzkaz od svého muže. 

iZdroj fotografie: Facebook.com | Katie Coelho

Vzkaz poslal každému členovi své rodiny 

Ve zprávě, kterou v telefonu Katie zanechal, bylo napsáno:

„Miluji tě z celého srdce. Dala jsi mi to ten nejlepší život, o jakém jsem kdy snil. Jsem šťastný a hrdý na to, že mohu být tvým manželem a také otce Breadyna a Penelope. Katie, jsi ta nejkrásnější, nejzvláštnější a nejopatrnější osoba, kterou znám. Žijte pořád svůj život se štěstím a vášní, pro kterou jsem vás tolik miloval. 

iZdroj fotografie: Facebook.com | Katie Coelho

Vědět, že jsi tou nejlepší mámou pro naše děti, je ta nejúžasnější věc, jakou jsem kdy viděl. Řekni malého Braedynu, že je můj nejlepší přítel a jsem hrdý na to, že jsem jeho otec. Penelope vzkaž, že je to moje princezna a v životě dostane cokoliv.“

iZdroj fotografie: Facebook.com | Katie Coelho
Diskuze Vstoupit do diskuze
105 lidí právě čte
Zobrazit další články