Maminka holčičky podlehla vzácné formě rakoviny. Na pohřbu k uctění její památky zazpívala takovým způsobem, že rozplakala celý svět

Mladá žena a maminka malé holčičky podlehla agresivnímu typu rakoviny. Její dcera byla neuvěřitelně statečná a na pohřbu zazpívala dojemnou píseň.

Kytice na hrob i Zdroj fotografie: Freepik
                   

Malá Rhema Marvanne oslavila teprve sedmé narozeniny, když jí vzácný typ rakoviny vzal její maminku Wendi. Ona se přes tuto nepředstavitelně těžkou situaci rozhodla být statečná a zazpívat na maminčině pohřbu. Video z tohoto dne se začalo šířit na sociálních sítích a téměř doslova rozplakalo celý svět.

Bojovala, ale bohužel marně

Wendi Marvanne byla rakovina vaječníků diagnostikována, když byly její dceři tři roky. Dlouho se s tím nedokázala smířit, věděla totiž, že léčba bude složitá, a odmítala si připustit, že na světě nechá Rhemu samotnou. Přes veškerou snahu lékařů a ošetřujícího personálu nakonec nemoci skutečně podlehla, a to o čtyři roky později. Na dětství s maminkou Rhema ráda vzpomíná, i když to období nebylo dlouhé.

Milovala gospel

Její otec, Teton Voratiskul, později začal Rhemě vyprávět o tom, jak moc její matka milovala gospelové písně a zpěv. Sama navíc tyto skladby tvořila. Jeho dcera si tento styl hudby také oblíbila a u příležitosti pohřbu Wendi nazpívala píseň Amazing Grace. Toto video se začalo rychle šířit a dnes má na webu YouTube více než 27 milionů zhlédnutí.

Pomáhalo jí to se smutkem

Rhema se díky zpívání vyrovnávala se smutkem ze ztráty své milované maminky. Je hrozné, že jí toto potkalo v tak raném věku, protože kdykoliv malému dítěti zemře rodič, ovlivní ho to na celý zbytek života. Později se ukázalo, že má opravdu velký pěvecký talent, a byla pozvána hned do několika talentových soutěží a dalších televizních show.

Vydala i alba

S pomocí svého otce Tetona Rhema vydala tři sólová alba s názvy Rhema Marvanne, All Seasons a Believe. Vypadalo to, že se skutečně proslaví a vydá se na dráhu zpěvačky, pak se po ní ale na 9 let slehla zem. Teprve v roce 2020 přišel její pěvecký comeback a ona opět začala přispívat na sociální sítě. Bude jistě zajímavé sledovat, kam se její kariéra bude ubírat.

Co říkáte na toto video?

Diskuze Vstoupit do diskuze
64 lidí právě čte
Zobrazit další články