To je postavička! Lucie Borhyová opět potěšila fanoušky fotografií v bikinách

Moderátorka Lucie Borhyová zveřejnila fotografie ze své dovolené ve Španělsku, na kterých vystavuje nádherné plavky a dokonalý dekolt.

Lucie Borhyová i Zdroj fotografie: Nextfoto
                   

Lucie Borhyová patří mezi nejstálejší tváře TV Nova. Televizní zpravodajství uvádí již od roku 1999 a patří mezi nejpopulárnější televizní osobnosti. K tomu jí jistě dopomáhá její vzhled – štíhlá postava, dlouhé, blonďaté vlasy a vždy perfektně upravená tvář. Lucie Borhyová má početnou základnu příznivců, na sociální síti Instagram ji sleduje přes 130 tisíc uživatelů.

Na fotografiích ráda pózuje v bikinách

Ráda zveřejňuje fotky, na nichž nechá vyniknout hlavní přednosti své postavy – štíhlý pas, kulaté boky a především dmoucí se ňadra. Lucie ví, jak potěšit své fanoušky, a fotit se v bikinách se rozhodně nebojí. Tentokrát zahrnula sociální síť příspěvky z dovolené ve Španělsku. Na jedné fotografii je například pohled na její snídani a dmoucí dekolt v barevných bikinách. A fanoušci chrochtali blahem: „Krásný prsa.“ Nebo: „Kráska s krásnými ňadry.“ Některé komentáře byly i poetičtější: „Šťastný muž ten, co s krásnou ženou snídani má, a jako bonus, tento krásny výhled.

Kdo sleduje Lucii na sociální síti, nemusel na podobnou fotografii čekat dlouho. O chvíli později se objevila fotografie, na které pózuje na pláži v zářivých žlutých plavkách. Velké sluneční brýle, vlasy vlající ve větru a hlavní dominanta – výstavní dekolt. A komentáře byly opět plné pozitivních ohlasů a pochvalných slov jako „sexy bohyně“ nebo „krásná ženská“. „Tak tohle je doslova skvělé provedení s nádherným celým tělem a krásnou barvou plavek. A v té všeobecné letní pózovací hitparádě tady Lucie přebírá vedení,“ neváhal napsat jeden z uživatelů.

Náramky pro dobrou věc

Jak nám Lucie na svých zveřejňovaných fotografiích dokazuje, na svůj věk 45 let v žádném případě nevypadá. Maminka dvou dětí, staršího syna Lucase a mladší dcery Lindy, se vedle moderování pustila i do charitativního projektu LuckyBe dětem, který získává finanční prostředky na pomoc dětem hospitalizovaných na Neonatologickém oddělení Nemocnice Na Bulovce v Praze. Podpořit jej můžete například koupí náramku LuckyBe, část z výtěžku odchází právě na Lucčin nadační fond.

Kromě toho se Lucie vrhla i na pěveckou kariéru. Před Vánoci spatřil světlo světa její singl „Splněná přání“ včetně vánočně laděného videoklipu. Zlé jazyky však tvrdí, že na Lucii se lépe dívá, než se poslouchá její pěvecký výkon, a měla by se držet toho, co jí jde nejlépe: moderování a prezentování svého dokonalého těla.

Jaký máte názor na Lucii Borhyovou?

Diskuze Vstoupit do diskuze
85 lidí právě čte
Zobrazit další články