Všímavá letuška zachránila 14letou dívku. Nebýt jejího hrdinského činu, dívka by skončila v rukou obchodníka s lidmi

Spousta dětí se může dostat do velmi nepříjemné situace, ve které se nedokáží ubránit. Díky pohotové reakci letušky se však podařilo zachránit holčičku před možným nebezpečím.

Letadlo i Zdroj fotografie: Pixabay
                   

Děti mohou být velmi snadno terčem hrubého zacházení. K takovému chování mají agresoři spoustu různých důvodů, kvůli kterým tak konají. Častokrát také mohou využít toho, že malé děti nemají tolik síly, a tím pádem se jim nemohou ubránit. Podobný případ se odehrál i na palubě jednoho letadla. Zde naštěstí nedošlo k nejhoršímu, jelikož holčičku zachránila letuška, která si všimla něčeho, co se jí nepozdávalo.

Letuška měla podezření

Žena, která vykonává povolání letušky u jedné z leteckých společností, už během své kariéry zažila různé případy a pasažéry. Během jednoho z letů si však na dvou cestujících všimla něčeho, co jí připadalo velice podezřelé. Na jednom ze sedadel totiž seděla dívka, které mohlo být přibližně 14 let. To by samo o sobě nijak zvláštní nebylo, ale letušku zarazilo to, jak je špinavá a zanedbaná. Muž, který seděl vedle ní, byl naopak oblečen velmi elegantně a byl upraven, což přišlo ženě dost divné.

Žena začala jednat

Letušce se tento pár opravdu nepozdával, a tak se rozhodla, že se pokusí zjistit, o co jde. Šla tedy rovnou za tímto párem a začala si s mužem povídat. Muž byl během chvilky poněkud nervózní a choval se zvláštně. Letuška tedy pojala podezření, že se zde děje něco špatného. Dívka totiž vypadala, jako by si prošla nějakými strašnými zážitky. Na toaletě jí tak žena nechala papírek s otázkou, zda je v nebezpečí. Po nějaké době zašlo děvče na záchod a na papírek jí napsalo odpověď, že potřebuje co nejdříve pomoc.

Piloti kontaktovali policii

Poté, co našla na záchodě papírek s odpovědí, šla letuška upozornit piloty do kabiny na tento podezřelý případ. Ti neváhali ani minutu a okamžitě vyrozuměli policii, aby již byla připravena na letišti. Když letadlo přistálo, tak u jeho dveří již čekali policisté. Jakmile z něj podezřelý muž vyšel, tak jej okamžitě zatkli a odvezli na policejní stanici k dalšímu vyšetřování této neobvyklé situace.

Letadlo iZdroj fotografie: Pixabay

Letuška holčičku zachránila

Jak se během vyšetřování ukázalo, tak žena udělala opravdu veliký hrdinský čin. Muž byl totiž zapleten do obchodu s lidmi a dívka pravděpodobně byla jeho dalším zbožím na prodej. Díky pohotovému jednání letušky se mu však tento čin nepodařil a dítě bylo zachráněno. Holčička se tak mohla vrátit tam, odkud patří, což by se jí bez všímavé ženy na palubě letadla nikdy nepodařilo. Vše naštěstí dobře dopadlo a tento kriminálník byl dopaden dřív, než se dívce mohlo stát něco velmi špatného.

Jak byste letušku za její čin odměnili?

Diskuze Vstoupit do diskuze
80 lidí právě čte
Autor článku

Klára Kozáková

Mé poutavé a zábavné články zasahují do srdce čtenářů, nabízejí nejen aktuální bulvární události, ale také inspiraci pro moderní životní styl. S otevřeným přístupem podněcuji čtenáře k prožívání každého dne plným dechem a radosti. Jako průvodkyně světem bulváru a lifestyle jsem neúnavnou kreativní silou, která přináší osvěžující náhledy a nabízí čtenářům nezapomenutelné zážitky.

Zobrazit další články