Strávil v útulku úmorných 7 nocí, aby pomohl psovi, který tam byl už 400 dní. Má srdce na pravém místě

Aby pomohl opuštěné fence, která byla v útulku již více než rok, rozhodl se udělat něco naprosto šokujícího.

Opuštěný pejsek v útulku i Zdroj fotografie: iStock
                   

Psí útulky představují pro mnohé lidi velmi depresivní místa, kam se raději ani neodvažují podívat. Spousta smutných psích očí, možný zápach a hlasitý štěkot odrazuje mnoho návštěvníků. Lidé si však neuvědomují, že některá zvířata zde tráví mnoho dní a nocí a často bohužel i celý svůj život. I proto se jeden statečný muž rozhodl udělat nemožné, aby se mu podařilo najít adoptivní rodinu pro opuštěnou fenku.

Aby na fenku upozornil, rozhodl se udělat něco šíleného

Když se Poore, zakladatel oděvní značky Mission Driven, která má za cíl pomáhat psím útulkům, dozvěděl o fence jménem Queen, rozhodl se udělat něco neuvěřitelného. Život této psí slečny byl od začátku smutný. Jak píše i web TheDodo, dobrovolníci ji našli v ulicích Kansas City, kde se pohybovala mezi popelnicemi a odpadky. Její stáří bylo odhadnuto na 3 roky. Odvezli ji tedy do útulku a mysleli si, že ji brzy někdo adoptuje, to se ale bohužel spletli.

O Queen neměl nikdo zájem, a když Poore zjistil, že je tam fenka už více než 400 dní, přemýšlel nad tím, jak jí pomoci. Potom přišel s neotřelým nápadem, který také realizoval. Rozhodl se, že bude s fenkou sdílet její klec v útulku do té doby, než si ji někdo adoptuje. Tím chtěl přitáhnout pozornost veřejnosti, a zajistit tak Queen nový a milující domov. Donesl si do jejího kotce pár věcí, aby to tam zútulnil, a pustil se do svého plánu.

Díky němu se podařilo najít nového majitele

Zjistil, že Queen je ta nejhodnější a nejoddanější fenka, se kterou se kdy setkal. Pořád si s ním chtěla hrát, mazlila se a byla šťastná, že konečně není sama. Poore se svěřil, že téměř nespal. V noci totiž pořád někdo štěkal a kňučel nebo se s Queen přetahoval o lano či jí házel míček. Jeho statečný čin nakonec přinesl ovoce. Po pro něj dlouhých sedmi dnech si pro fenku přišla nová rodina. Celý příběh Queen a Poora byl natočen na video, jež bylo zveřejněno na YouTube.

Poore poté uvedl, že po celém světě existuje spousta psů, jako je Queen. Po mnoha dnech se na ně zapomene a poté si je již lidé nechtějí adoptovat, protože se bojí, že je se zvířetem něco špatně, když je v útulku tak dlouho. Opak je ale pravdou. Queen měla díky tomuto statečnému muži štěstí, že našla novou milující rodinu. Stejně jako nemocní pejsci, které adoptuje muž, aby jim tak dal druhou šanci na život, a o jejichž příběhu jsme se na DámskémDeníku již zmiňovali.

Co si myslíte o jeho nápadu?

Diskuze Vstoupit do diskuze
137 lidí právě čte
Zobrazit další články