Najít na tomto obrázku koně dokáže jen 5 % lidí. Myslíte si, že to zvládnete? Tato optická hádanka vám zamotá hlavu

Optické hádanky pořádně procvičí vaše mozkové závity a mohou zlepšit i psychické zdraví. Mezi ně patří i tato hádanka, u které je důležité mít velký cit pro detail.

Zelená žába i Zdroj fotografie: Depositphotos
                   

Optické hádanky, nejrůznější hlavolamy a rébusy jsou pro naše psychické zdraví velmi důležité. Kromě toho prospívají také zdraví našeho mozku a dokáží zlepšit náladu. Na internetu je takových hádanek skutečně mnoho, a jelikož víme, jak moc rádi je řešíte, dnes jsme si pro vás jednu připravili. Tentokrát jde o optickou hádanku, která pořádně procvičí váš zrak a smysl pro detail. A aby to nebylo tak jednoduché, na její vyřešení budete mít pouze 10 sekund. 

Optická hádanka s žábou

Vizuální hlavolam, který jsme pro vás dnes vybrali, se stal obrovským hitem internetu. Ne kvůli tomu, že by byl snad zábavný nebo zajímavý, ale především proto, že ho mnoho lidí nedokázalo vyřešit. Až 95 % respondentů nedokázalo přijít na to, kde se na tomto obrázku nachází kůň. A přitom tato hádanka ve skutečnosti není tak obtížná. Problémem však je, že mnoho lidí nemá smysl pro detail. O tom, zda ho máte vy, se můžete již brzy přesvědčit.

Najdete koně?

Na obrázku níže se nachází žába sedící na kameni. Na tomto obrázku není vůbec nic zvláštního, alespoň do chvíle, dokud vám neřekneme, že se na něm nachází ještě kůň. Vaším úkolem bude koně na obrázku najít. A aby to nebylo jednoduché, budete mít na tento úkol pouze 10 sekund. Jakmile budete chtít, podívejte se na obrázek níže a můžete začít s hledáním. Následně pokračujte ve čtení níže a my vám prozradíme, kde se kůň celou dobu skrýval.

Žába hádanka zadání i

Tady je 

Jak jsme říkali, jde především o smysl pro detail. Když se podíváte pozorně, zjistíte, že ona žába je ve skutečnosti koňskou hlavou. Podařilo se vám tuto optickou hádanku do 10 sekund vyřešit? Pokud ano, gratulujeme. Pokud ne, nezoufejte, můžete si vyzkoušet další hádanku, u níž možná budete mít větší štěstí. 

Žába hádanka zadání i

Jak dlouho vám trvalo, než jste koně našli?

Zdroj: Plus100
Diskuze Vstoupit do diskuze
143 lidí právě čte
Autor článku

Marek Motyčák

Zobrazit další články