Hádanka na prověření zraku a postřehu. Najít na celém obrázku 2 hrnečky, které nemají pár, je pro 65 % lidí téměř nemožný úkol

Na internetu nyní koluje tato velmi složitá výzva. Na obrázku musíte najít hrnečky, které nemají pár. Dávejte si však pozor, úkol musíte splnit za několik vteřin.

i Zdroj fotografie: Stencil Photos
                   

Pokud si myslíte, že jste dobří v řešení hádanek a luštění hlavolamů, pokračujte směle dále. Na sociálních sítích se věci začnou velmi rychle masově šířit, stejně tak to bylo i s touto výzvou. Během několika dnů o ní slyšel téměř celý svět. Podaří se vám ji rozlousknout? Budete však muset být rychlí, na vyřešení máte jen opravdu málo času.

Otestujte své smysly a pobavte se

Tato hádanka velmi účinně prověří vaši pozornost a ostříží zrak. Chcete se u toho i dobře pobavit? Jestli je vaše odpověď ano, s chutí se do hlavolamu pusťte. Na obrázku celkem 16 barevných hrnečků musíte najít dva, které nemají pár, tedy stejný hrneček na tomtéž obrázku. Není to ale tak snadné, celý úkol musíte stihnout do pouhých 7 vteřin!

iZdroj fotografie: Stencil Photos

Drtivá většina lidí to nezvládla

Na první pohled se tento rébus zdá být velmi jednoduchým, ale zdání klame. Na této výzvě je nejnáročnějším faktorem extrémně nízký časový limit, takže člověk musí být opravdu pohotový, aby ji zvládl. Vizuální představivost a kreativita jsou jednoduše klíčové pro úspěšné splnění. Autoři výzvy nedávno sdíleli informaci, že 97 % uživatelů ji na první pokus nedokázalo dokončit.

Řešení je překvapivě jednoduché

Pokud stále váháte a nepodařilo se vám během 7 vteřin najít nespárovanou dvojici hrnečků, přečtěte si řešení. Nejde ani o malovaný hrnek s králíkem, ani o ten s kočkou. Vlastně to vůbec není tak obtížné. Nespárovanou dvojici můžete najít hned vedle sebe. Jde o hrnečky se žlutou chobotnicí a sněhovou vločkou, které jsou postavené ve druhé řadě odspodu.

iZdroj fotografie: Stencil Photos

Všestranné cvičení pro mozek

Řešením této hádanky zapojíte kromě vizuálních center také téměř všechny kognitivní dovednosti vašeho mozku. Toto cvičení je sice krátké, ale každá výzva pomůže vašemu mozku bojovat se stárnutím a zůstávat v kondici. Proto určitě nezahálejte a trénujte svůj mozek i ve vašem volném čase. Skvělou možností jsou například křížovky nebo sudoku.

Jak rychle se vám hádanku podařilo vyřešit?

Zdroj: Goftani
Diskuze Vstoupit do diskuze
99 lidí právě čte
Zobrazit další články