Krutý majitel ho po autonehodě opustil. Drsný život ochrnutého toulavého pejska na ulici

Roztomilý pes se od svého pánečka dočkal opravdu nelítostného chování. Když ho srazilo auto a on ochrnul, majitel ho nechal na ulici.

opuštěný pes i Zdroj fotografie: Freepik
                   

Nikdo nevěděl, kdo je jeho páneček, a žena, která si ho všimla, mu nakonec dala jméno Kuya Bona. Zželelo se jí ubohého psa, jenž byl evidentně těžce zraněný a neovládal zadní nohy. Ležel v silných deštích i zimě na ulici a byl odkázaný na dobrodiní kolemjdoucích. Nakonec se však na něj usmálo štěstí, a dokonce se mu dostalo špičkové veterinární péče.

Nemohl hýbat zadníma nohama

Pes musel být na ulici už nějakou dobu. Jeho zranění po sražení autem už totiž byla dávno zarostlá. Pejsek však zůstal paralyzovaný na spodní končetiny, a tak se dokázal plazit jen pomocí předních nohou. Laskavá žena, které se nad tímto výjevem sevřelo srdce, se rozhodla, že tohoto pejska musí dostat z ulice stůj co stůj.

Pohled na psa, který se snaží doplazit k misce s jídlem, je opravdu srdceryvný. Jeho utrpení a samota už však měly brzy skončit. Jeho zachránkyně se zkontaktovala s místním záchranářem a požádala ho, zda by se pejskovi nedalo nějak pomoci. Byla také ochotná zaplatit za jeho veterinární prohlídku z vlastní kapsy. Když ho pracovník záchranné stanice uviděl, okamžitě rozhodl, že tento pejsek opravdu nezbytně potřebuje pomoci.

Rentgen ukázal úlomky kostí v jeho břiše

Společně ho tedy naložili do klece a záchranným autem ho převezli na veterinární kliniku. Kuyo Bono na snímcích nevypadá příliš šťastně. Je smutný i vyděšený, protože netuší, co se s ním děje. Ti, co se o ně starají, však dobře vědí, co dělat. Pejsek s pohnutým osudem dostal na klinice špičkovou péči. Rentgen odhalil, že se v jeho břiše skrývá několik úlomků kostí, které byly nárazem auta rozdrceny.

Kuyo Bono tak podstoupil náročnou operaci. Lékaři mu museli srovnat i zadní nohy, protože je měl přetočené. Po operaci sice stále ležel, ale má velkou naději, že až se vše zahojí, bude moci opět zadní nohy používat. A to bylo velké vítězství pro ženu, jež se ho rozhodla dostat z ulice. Ačkoliv si ho sama vzít nemůže, pevně doufá, že se brzy najde zájemce, který by se o něj s veškerou láskou a péčí postaral.

Co říkáte na tento příběh se šťastným koncem?

Zdroj: Cz2
Diskuze Vstoupit do diskuze
103 lidí právě čte
Autor článku

Anna Sedláková

Zobrazit další články