Veronika Žilková prozradila, že její dcera Kordula se chce jmenovat jako kůň. Uvažuje prý o přejmenování

Známá herečka Veronika Žilková nedávno prozradila, že její dcera Kordula uvažuje o přejmenování. Ráda by se jmenovala stejně jako její kůň.

Veronika Žilková a dcera Kordula Stropnická i Zdroj fotografie: Nextfoto
                   

Veronika Žilková je na svou sedmnáctiletou dceru patřičně pyšná a rozhodně má proč. Kordula Stropnická se totiž už od raného věku věnuje jízdě na koni, a dokonce v jezdeckém sportu také závodí. Žilková jí nedávno pořídila k narozeninám nového koně a poté v rozhovoru prozradila šokující věc – Kordula by se ráda jmenovala stejně jako on.

Někdy se o ni bojí

Kordula se nejraději věnuje parkurovým závodům, na podzim to byl například Český skokový pohár v Martinicích. Veronika Žilková přiznává, že někdy má o svou dceru strach. „Jasně, že se o ni bojím. Mateřská láska je ale o tom vidět svoje dítě co nejšťastnější,“ vysvětlila svůj postoj k věci. „A když teď vidím, jak je po těch závodech šťastná, tak mi to za ten strach stojí,“ dodala herečka pro Blesk.cz.

Není to levná záležitost

Žilková si také uvědomuje, že jezdectví rozhodně není levnou záležitostí. Když se Kordule zranil její kůň, musely s matkou rychle řešit, co budou dělat dál. Veronika se nakonec rozhodla své dceři i přes finanční náročnost koupit nové zvíře. „Je to taková investice, že si myslím, že jsem tím spláchla několikery narozeniny,“ prozradila se smíchem pro eXtra.cz.

Zamilovala si ho

Nadějná jezdkyně se se svým nádherným závodním koněm rychle sžila a velmi jí přirostl k srdci. Dokonce prý začala uvažovat, že by se ráda jmenovala jako on. „Kordulčin kůň se jmenuje Kornélie a ona je tedy Kordula. Ráda by se jmenovala Kordélie, a proto stále uvažuje i o přejmenování. Oběma se ale říká Kordy,“ vysvětlila její maminka v pořadu ShowTime.

Byl by to odvážný krok

Po této zmínce se řada fanoušků začala na Instagramu dohadovat, zda to Kordula Stropnická myslí opravdu vážně. Je ale pravdou, že kdyby se opravdu rozhodla pro přejmenování, byl by to velmi nezvyklý a odvážný krok. Není jisté, zda by z toho její matka byla nadšená. Je ale známé, že mají krásný a přátelský vztah a obě se navzájem velmi podporují.

Jaký máte názor na tento Kordulin krok?

Zdroj: Život
Diskuze Vstoupit do diskuze
141 lidí právě čte
Zobrazit další články
adbz.cz
adbz.cz
Ocet má na zahradě 3 způsoby uplatnění: Proti plevelu, škůdcům i jako čistič
Události247.cz
Události247.cz
Konsolidační balíček dostává svou podobu, předčasný důchod bude zřejmě minulostí
JakZdravě.cz
JakZdravě.cz
Superpotravina med: Potravina plná vitamínů pomůže nejen na nachlazení
VědaŽivě.cz
VědaŽivě.cz
Jaký je původ tajemného Čupakabry: Někteří zastávají teorii, že jde o výsledek mimozemského genetického inženýrství