Každý má třináctou komnatu: Masky na obrázku prozradí, co člověk skrývá za největší tajemství

Máte pocit, že jste k druhým vždy plně upřímní? Pak buďte i k sobě a přiznejte si, že ne vždy jste byli pravdomluvní. Každý totiž máme v sobě něco, co ukrýváme před světem. Tento obrázkový test může vaše tajemství poodhalit.

i Zdroj fotografie: Pixabay
                   

Tajemství hluboko ukryté neboli třináctá komnata – toto téma zajímá mnoho zvídaných lidí. Na světě v podstatě neexistuje člověk stoprocentně otevřený všem. Každý v sobě ukrývá něco, co zůstává zahaleno někdy i celý život. Vyberte si jednu z masek a zjistěte, co by to tak asi mohlo být. Možná vás výsledek překvapí.

iZdroj fotografie: Freepik
Masky pomohou odhalit, co člověk ukrývá

Maska první: Své city potlačujete

Zřejmě toužíte po něčem, co nemůžete získat. Zprvu jste se o to snažili bojovat, ale neuspěli jste. Proto jste v sobě raději touhy potlačili. Jestli se chcete vymanit ze začarovaného kruhu, nevzdávejte se svých snů. Mohli byste tak ztratit kousek sebe. Udělejte všechno pro to, aby se vaše představy alespoň částečně naplnily. Zapojte sílu, která ve vás ještě dříme. Budete ve výsledku mnohem šťastnější a svobodnější. 

Maska druhá: Je potřeba dojít odpuštění

Pravděpodobně vás někdo v minulosti ranil a vy jste mu ještě nedokázali odpustit. Na venek se však tváříte, že tomu tak je. K dotyčnému jste tedy přívětiví a laskaví. V hloubi duše ale nosíte žal a smutek. Důležité je, přiznat si tyto emoce a naučit se s nimi pracovat. Promluvte si s tím, kdo vám ublížil a jistě se vám uleví. Projevte nahlas a zřetelně své odpuštění, jedině tak můžete jít skutečně dál a nic vás nebude svazovat.

Maska třetí: Problémům byste měli čelit

Pokud se vám líbí třetí maska, jste zřejmě člověk, který nerad čelí problémům jako takovým. Máte tendence od nich utíkat nebo je dokonce odkládat. Někdy je ale nutné se jim postavit a řešit je. Samy od sebe jen tak nezmizí. To, co budete v sobě dusit dlouhá léta, začne sžírat zevnitř jen vás samotné. Mluvte o svých pocitech otevřeně, čelte všemu, co vás trápí a řešení přijdou bez většího čekání. Spadne vám tím doslova balvan ze srdce. 

iZdroj fotografie: Pixabay
Co skrýváte pod maskou vy?

Maska čtvrtá: Minulost musíte nechat jít

Tato maska značí, že jste jaksi uvízli v minulosti. Nemůžete se jí pustit. Je to ovšem důležité, abyste mohli pokračovat na své životní cestě. Zřejmě vás v minulosti někdo natolik ranil, že to nedokážete strávit. Zkuste tedy za tímto obdobím zavřít dveře a vykročit vstříc budoucnosti. Ta je příslibem nových nadějí. Uvidíte, že se vám bude radostněji žít. 

Maska pátá: Umění se milovat je podstatné

Zalíbila se vám pátá maska? Potom jste člověk, který spíš myslí na ty ostatní než na sebe. Navenek se tváříte sebevědomě, ale dříme ve vás malá dušička. Naučte se mít víc rádi. A rozhodně se přestaňte podceňovat. To vašemu životu nepomůže, právě naopak. Jako každý člověk na světě si i vy zasloužíte štěstí a prosperitu. Mějte na paměti, že to, co vyzařujete, to také dostanete. Milujte se a láska i úspěch se dostaví.

Maska šestá: Věčná nespokojenost ničemu nepomůže

Navenek pravděpodobně působíte vyrovnaně a pozitivně, někde hluboko ve vás ale dříme značná nespokojenost z každodenního bytí. A šťastní lidé vás tak trochu rozčilují. Naučte se přijímat vše, co přichází s otevřeným srdcem. Zkuste se naladit pozitivně a vše se bude zdát najednou jednodušší. 

iZdroj fotografie: Pixabay
Výběr masky odhalí, co ve skutečnosti skrýváte

Maska sedmá: Nepodceňujte se

Vybrali jste si sedmou masku? Pak se asi podceňujete. Připadáte si oškliví, zlí a hloupí. Tak tomu ale ve skutečnosti není. Pracujte na sobě a podporujte svou sebedůvěru. Když se vám to podaří, můžete dosáhnout čehokoliv, co si vysníte. Každý dostane šanci na plnění vlastních snů. Je jen důležité jí využít. 

Maska osmá: Naučte se říkat NE

Poslední maska značí, že byste se nejraději pro ostatní rozkrájeli. Bohužel u toho ale nemyslíte na sebe. Mnoho lidí vaší dobrotivosti dokáže využít, tak na to pozor. Naučte se říkat NE. Zdaleka ne všichni si zaslouží vaši pomoc. V případě, že se nenaučíte odmítat, můžete dojít až do stavu úplného vyčerpání organismu. Myslete tedy na své duševní i fyzické zdraví a nepřepínejte se.

Diskuze Vstoupit do diskuze
63 lidí právě čte
Zobrazit další články