Každou noc slyšeli z podkroví divné zvuky

Slyšet z půdy nepříjemné zvuky je něco, co může vyděsit každého. Zvláště, když se k tomu přidá řada dalších jevů. Co může tyto věci způsobovat a proč se dějí?

i Zdroj obrázku: Pixabay.com
                   

Mladý pár, Donna a Revan, delší dobu slýchávali z podkroví svého domu velmi podivné zvuky. Nejprve si toho nevšímali, později si mysleli, že v podkroví žije kuna nebo nějaké jiné hlučné zvíře.

Zvuky však byly čím dál podivnější, a tak se rozhodli zjistit, co se nad jejich hlavami vlastně odehrává. Aby zjistili, co se přesně děje, jednoho dne v podkroví namontovali skrytou kameru a čekali do rána, aby si mohli přehrát záznam. Když k tomu konečně došlo, byli velice překvapeni.

iZdroj obrázku: Pixabay.com
Divné zvuky jsou důvodem k obavám

Na pořízené videonahrávce na pár čekala děsuplná podívaná
Donna s Revanem nainstalovali kameru a doprostřed podkroví položili hračku, míč a LED světlo, aby pak zvědavě čekali, co se stane. To, co uviděli, je velice vyděsilo.

Na pořízeném videu totiž viděli, jak se střídavě rozsvěcuje a ztlumuje světlo, které v podkroví nechali, aby případně mohlo osvítit nezvaného hosta. Podívejte se sami na hrůzostrašné video.

Ačkoliv se na videu za celou dobu nikdo neobjevil, s předměty bylo dozajista manipulováno. Mladý vyděšený pár uvedl, že přítomnost ducha ve svém domě nečekali, a zvažují přestěhování se na klidnější místo.

iZdroj obrázku: Pixabay.com
Paranormální jevy nemusí být výmyslem

Paranormální jevy se vyskytují od nepaměti, vysvětlení nemají
Jevy, které nemají logické vysvětlení, se nazývají paranormální. Výzkumem paranormálních jevů se ve světě zabývá mnoho spolků a organizací. Například TAPS (The Atlantic Paranormal Society) nebo IPA (Indian Paranormal Society). Nalezneme je i v České republice. Mezi populární v České republice patří tým VTPJ (Vyšetřovací Tým Paranormálních Jevů), PGT (Paranormal GHOST team), EPRV777 a spolek Paranormal tým z.s. Pokud se ve vašem domě děje něco podivného a nevysvětlitelného, existuje několik způsobů, jak se nezvaného hosta či energie zbavit:

  • pozvěte si domů kněze,
  • nasypejte do rohů každé místnosti sůl,
  • pokuste se duchovi vylíčit svoje dobré úmysly a sžít se s jeho přítomností,
  • odstěhujte se.
Diskuze Vstoupit do diskuze
82 lidí právě čte
Zobrazit další články