Karel Gott dlouhé roky tajil nemanželského syna? Na povrch vyplouvají nové skutečnosti

Matkou jediného mužského potomka slavného zpěváka má být jeho dlouholetá milenka a múza, která se do svého idolu zamilovala už v sedmnácti letech.

Zesnulý zěvák Karel Gott i Zdroj fotografie: Nextfoto
                   

Jedno z nejstřeženějších tajemství legendárního zpěváka Karla Gotta († 80) vyplulo na povrch až po jeho smrti. Nebyl otcem jen čtyř dcer, ale dočkal se údajně i vytouženého syna. Jenže nemanželského. Přestože se o tom poměrně často spekulovalo, nic nebylo jasné. Až do chvíle, kdy se rozhodla pikantní informaci zveřejnit nejstarší zpěvákova dcera. „Získala jsem informace od dvou důležitých osob života mého otce, které mi potvrdily, že bratra máme,“ cituje Expres Dominiku Gottovou.

Devět let mlžil i kolem první dcery

Matkou chlapce Huga má být mistrova dlouholetá milenka Alice Kovácsová, režisérka, fotografka a designérka. „Dotyčný chlapec je nezletilý a moc se neznáme, viděli jsme se jen sporadicky, asi jenom dvakrát. Myslím si ale, že by veřejnost měla vědět, že můj otec měl vytouženého syna. A to se ženou, která byla jeho celoživotní múzou. Nyní se rozhodla odejít se svým synem žít na Kanárské ostrovy, kde jsou mimo dohled veřejnosti,“ řekla před časem Dominika serveru CNNPrimaNews.

Dominika Gottová

Místo blahopřání Dominika schytala vlnu nenávisti: „Má nosánek nahoru, protože je dcera pana Gotta,“ píší lidé

Podle svých slov si je mistrova nejstarší dcera jistá, že Hugo je její nevlastní sourozenec. „Mám radost, že mám bráchu. Ráda bych ho poznala víc, myslím, že bychom si spolu měli o čem povídat. Problém je, že každý žijeme jinde. Proč to otec tajil, to se už nikdo z nás nedozví,“ dodala Dominika. Sama si prošla podobnou peripetií. Gott o své prvorozené dceři, kterou měl s tanečnicí Antonií Zacpalovou, totiž mlžil dlouhých devět let, než se k ní veřejně přiznal.

Údajná milenka nic nepopřela

Údajná mistrova milenka a matka Huga, která se provdala za herce Ondřeje Havelku, se k situaci nevyjadřuje. Výjimku udělala jen jednou, když ji oslovil německý Bild, a překvapivě šokující tvrzení, které Dominika uvedla i v knize Poslední roky s Karlem, nepopřela. Znám výroky z knihy a respektuji, co je tam napsáno. Jinak to nebudu komentovat,“ řekla Bildu. Do mistra se prý zamilovala ve svých sedmnácti letech. Sehnala si na něj telefon a pozvala ho k sobě domů. Od té doby měli udržovat milostný poměr.

Zesnulý zpěvák Karel Gott s dcerou Dominikou iZdroj fotografie: Nextfoto

Otázkou je, co na to říká vdova po mistrovi Ivana Gottová, se kterou se tajně oženil v roce 2008 v Las Vegas a s níž má dvě dcery. Přestože zpěvákova nejstarší dcera uvedla, že odhalením informace o bratrovi nechtěla nikomu ublížit, překvapivá informace mohla její macechu ranit. Navíc vztah obou žen není zrovna ideální. „Paní Gottová se k Dominice mediálně nevyjadřuje,“ řekla před časem Expresu mluvčí vdovy Aneta Stolzová.

Co říkáte na překvapivé odhalení o mistrovi?

Diskuze Vstoupit do diskuze
80 lidí právě čte
Zobrazit další články