Místo blahopřání Dominika schytala vlnu nenávisti: „Má nosánek nahoru, protože je dcera pana Gotta,“ píší lidé

Nejstarší dcera Karla Gotta před týdnem oslavila 50. narozeniny. Lidé na sociálních sítích ale místo blahopřání nešetřili kritikou. Je prý namyšlená a měla by přestat pít.

Dominika Gottová i Zdroj fotografie: Nextfoto
                   

Dominika Gottová nedávno oslavila krásné životní jubileum. Dne 25. června jí bylo 50 let a novináři vyzvali fanoušky, aby na facebook napsali Dominice nějakou gratulaci. Jenže pod příspěvkem se objevila vlna nenávistných komentářů, útočící mimo jiné na její vztah k alkoholu. Podle fanoušků by si jednoduše měla dát život do pořádku.

Gott ji tajil

Gottova prvorozená dcera se narodila do neúplné rodiny, jelikož slavný zpěvák s její matkou nežil. Veřejnosti ji dlouho tajil, sám ji poprvé údajně viděl, až když jí bylo rok a půl. Dominika vystudovala hotelovou školu a nějakou dobu se živila jako servírka, pak ale potkala finského hudebníka Tima Tolkkiho a odstěhovala se za ním do jeho rodné země.

Jako na horské dráze

Jejich manželství bylo plné nečekaných zvratů spojených s Timovou psychickou nemocí, nevěrou nebo s financemi. Přesto jsou ale stále spolu. Dominika si sama prošla obdobím těžkých psychických problémů, které řešila alkoholem a nadužíváním léků na spaní. Přestože má cukrovku, své neřesti se nedokázala vzdát, a to ani po několikáté hospitalizaci v nemocnici.

Ať se vzpamatuje

Zejména kvůli skandálům z její minulosti pro ni teď někteří nenacházejí pochopení. „Přeji jí, aby se už konečně vzpamatovala a chovala se jako dospělá a svéprávná osoba!“ píše na facebooku serveru Extra Marie. Ať konečně něco dělá a nežije jen ze svého příjmení,“ přeje si Šimon. „Všechno nejlepší, sama si svůj život zařídila. Měla nosánek nahoru, že je dcerou pana Gotta. Kdyby zůstala nohama na zemi, nemusela tak dopadnout,“ zmiňuje jejího slavného otce Ewitta.

Myslí to dobře

Vypadá to ale, že někteří lidé to s Dominikou myslí přece jen dobře. „Hlavně hodně zdravíčka a ať už se konečně srovná, proboha, Dominiko, vezmi rozum do hrsti!” Mnoho lidí zde Gottové doporučuje protialkoholní léčení a další snahu o abstinenci, o kterou se tolik let neúspěšně snaží. Snad se Dominika opravdu zamyslí a přestane si ničit své zdraví, jež je to nejdůležitější, co má.

Jaký máte názor na Dominiku Gottovou?

Zdroj: Extra
Diskuze Vstoupit do diskuze
77 lidí právě čte
Zobrazit další články