Kamera v pokoji miminka natočila záběry s rodinným psem. Je na to radost pohledět

Během těhotenství se matka dozvěděla, že její miminko je vážně nemocné a bude muset na operaci. Potřebovalo hodně péče, což chlupáč zřejmě tušil.

Malý chlapec se psem i Zdroj fotografie: Depositphotos
                   

Vzájemná náklonost zvířat a dětí je často neuvěřitelně silná. Přesvědčila se o tom i matka malého chlapečka, jehož nejlepším přítelem se stal velký domácí mazlíček. Když žena viděla záběry z domácí bezpečnostní kamery, která počínání neobvyklé dvojice zachytila, měla slzy na krajíčku. To, co její malý syn dělá během noci se svým chlupatým kamarádem, ji dostalo do kolen. Video se stalo hitem internetu.

Lékaři jí řekli, že miminko má nemocné srdce

Paige Knudtsonová, která žije se svou rodinou ve městě Richmond v americké Virginii, sama vyrůstala se štěnětem boxera. Byl jejím přítelem dlouhá léta. Když zjistila, že otěhotněla, rozhodla se, že pořídí podobného psa i pro svého potomka. Přestože velké zvíře v domácnosti s miminkem může být celkem riskantní záležitostí, adoptovala roztomilého chlupáče jménem Brutus.

Chcete vědět, jak vám váš pes vyjadřuje svou lásku? Některé způsoby vás překvapí

Když byla nastávající matka ve 20. týdnu těhotenství, podle serveru Zoorprendente se od lékařů dozvěděla, že její miminko má vážné problémy se srdcem. Zdrtilo ji to. Jakmile se malý Finn narodil, musel podstoupit náročnou operaci. Naštěstí byl zákrok úspěšný. Po sedmi týdnech konečně mohli opustit nemocnici a vydat se domů. Přestože bylo miminko z nejhoršího venku, potřebovalo ještě hodně péče, aby se zcela zotavilo.

Záběry z bezpečnostní kamery matku překvapily

Otázkou bylo, jak se nemocný mrňous bude tvářit na Brutuse. Obavy se ale rychle rozplynuly. Jakmile se miminko a pes setkali, okamžitě mezi nimi vznikl zvláštní láskyplný vztah. Chlupáč jako kdyby věděl, že chlapeček potřebuje hodně lásky, a trávil s ním každou chvíli. „Ode dne, kdy se potkali, se od sebe neodloučili. Spí spolu, mazlí se, hrají si a jsou si neustále nablízku,“ cituje Paige web DailyMail.

S přibývajícími měsíci se jejich přátelství ještě víc prohlubovalo. Dvojice bez sebe neudělala ani krok. I pro matku ale bylo překvapením, co zachytila bezpečnostní kamera během noci. Malý Finn ležel ve své postýlce a jeho kamarád hned vedle na zemi v pelíšku. „Najednou syn vstal, vzal si deku a lehnul si k Brutusovi. Položil si na něj hlavu, chvíli se vrtěl, pak se šel napít a nakonec spolu usnuli. Bylo to tak krásné a dojemné,“ dodala Paige.

Co říkáte na to, jak si chlapeček a pes rozumějí?

Diskuze Vstoupit do diskuze
92 lidí právě čte
Zobrazit další články