Neexistuje větší milovnice zvířat než Amélie: Neuvěříte, s kolika zvířátky se holčička kamarádí

Matka dívky si myslí, že má dcera schopnost uklidňovat zvířata. Její domněnky dokládá úžasná série fotografií s nejrůznějšími zvířaty.

Německá doga s dívkou i Zdroj fotografie: Depositphotos
                   

Někteří lidé ke zvířatům vztah mají, jiní ne. Na tento postoj má vliv mnoho faktorů. Výchova, prostředí, kde člověk vyrůstá, povaha rodičů a přátel a mnoho dalšího. Postoj k němým tvářím se také v průběhu života mění. Někdo si například nedokáže představit, že by měl doma jakékoliv zvířátko. Za pár let je však možné, že změní názor a domácího mazlíčka si pořídí.

Matka fotografka

Občas si rodiče všimnou, že je jejich dítě odmala něčím speciální. Něčeho takového si všimla maminka malé Amélie. Robin Schwartzová je uznávaná profesionální fotografka. Věnuje se fotografiím všeho druhu. Nepohrdne pozváním na svatbu ani nabídkou nafocení snímků do různých časopisů. Její povolání vyžaduje určitý talent a smysl pro kreativitu a odhalení i těch nejmenších detailů.

Není tak divu, že si Robin všimla zajímavého vztahu ke zvířatům své dcery. Když byly Amélii tři roky, její matka ji poprvé vyfotila, když navazovala kontakt se svým prvním domácím mazlíčkem. Tento první snímek odstartoval další dlouhou sérii, která je ve své oblasti naprosto unikátní. Robin fascinuje, jak přirozeně a snadno navazuje Amélie kontakt se zvířaty všeho druhu.

Série výjimečných snímků

Zvířata a Amélie jsou jako magnety, které se neustále přitahují. Její matka Robin čerpá z tohoto vztahu nemalé množství inspirace pro svou další práci. Samotné focení není nikdy uměle naaranžováno. Vznikající fotografie jsou tak přirozené. Dýchá z nich laskavost, spojení s přírodou a skutečný život. Robin se domnívá, že má Amélie dar, který má schopnost uklidnit zvířata.

Zobrazit příspěvek na Instagramu

Příspěvek sdílený Robin Schwartz (@robin_schwartz)

Amélie má za sebou nespočet focení, ze kterých vznikly nádherné fotografie. Dívenka má tak například snímek se šimpanzem, s daňky, se slonem, s bezsrstou kočkou, se sovami, s malými opičkami, s mládětem tygra, se zebrou, se psy a v neposlední řadě se srnami. Mnohé děti by mohly slečně závidět všechny historky a úžasné zážitky, které při focení nastaly.

Jaký vztah se zvířaty máte vy?

Diskuze Vstoupit do diskuze
113 lidí právě čte
Autor článku

Klára Stružová

Zobrazit další články