Herečka Jaroslava Obermaierová už netrpí bídou. Tohle je věc, která jí vydělala balík peněz

Známá herečka Jaroslava Obermaierová se v minulosti netajila strachem ze zvyšování cen. Teď už ale obavy mít nemusí. Tahle věc jí pomohla vydělat spoustu peněz.

Jaroslava Obermaierova i Zdroj fotografie: Nextfoto
                   

Zhruba před půl rokem se Jaroslava Obermaierová nechala slyšet, že má velké obavy z rostoucích cen všech potřebných věcí. Herečka, známá například jako Vilma Nyklová ze seriálu Ulice, už ale rozhodně obavy z chudoby mít nemusí. Díky tomuto projektu se jí totiž podařilo vydělat peníze, které jí budou určitě stačit na mnoho měsíců.

Neměla peníze na běžné věci

Jaroslava Obermaierová před několika měsíci poskytla obsáhlý rozhovor, kde se mimo jiné podělila o své obavy z chudoby. Nemohla si totiž nevšimnout, že ceny potravin a energií skokově rostou. Měla údajně problém najít dostatek finančních prostředků pro běžné fungování, tedy například vytápění zemním plynem nebo větší nakupování.

Teď si žije jako v bavlnce

Pozorným fanouškům ovšem neunikly nedávné změny v hereččině životě. Dlouhá léta je vlastníkem chaty ve Zruči nad Sázavou, kam s oblibou jezdí odpočívat od ruchu velkoměsta. Nyní si kromě této chalupy pořídila ještě jednu nemovitost, a to ne jen tak ledajakou. Podle deníku Sedmička zakoupila byt na pražském Žižkově, což rozhodně není levná lokalita. Musela za něj dát několik milionů korun.

Jaroslava Obermaierova iZdroj fotografie: Nextfoto

Uvidíte ji v televizi

Pokud jste zvyklí doma sledovat televizi, možná už jste si Jaroslavy Obermaierové všimli v reklamním spotu na produkt Ive InkontinStop. Stud stranou, děvčata. Na nechtěný únik moči je tady Ive InkontinStop, stop inkontinenci,“ říká herečka v reklamě. Propaguje tabletky s účinnými složkami pro zdravé fungování močových cest, určené zejména pro ženy v menopauze.

Nafotila i billboardy

Kromě krátkého reklamního videa nafotila Jaroslava Obermaierová také sérii snímků, která se nyní objeví v časopisech a na billboardech po České republice. Za celou tuto propagaci musela určitě dostat královsky zaplaceno, a tak není divu, že si nyní mohla dovolit dokonce nový byt. Díky penězům z této velkolepé reklamy si nyní žije jako v bavlnce.

Za co byste utratili tolik vydělaných peněz?

Zdroj: Zivot
Diskuze Vstoupit do diskuze
112 lidí právě čte
Zobrazit další články