Jakub Štáfek se brzy stane dvojnásobným tatínkem. Jeho žena se pochlubila fotografií bříška

Obrovské štěstí teď zažívá Jakub Štáfek se svou partnerkou. Nedávno se pochlubili zprávou o tom, že spolu čekají už druhé dítě.

Jakub Štáfek s partnerkou i Zdroj fotografie: Nextfoto
                   

Herec Jakub Štáfek, známý zejména díky své roli v seriálu Ulice, nedávno potvrdil zprávy o tom, že se s manželkou Dominikou Doležalovou těší na dalšího potomka. Spekulace o tom, že se pár chystá na další dítě, se objevily již před časem, avšak teprve nedávno Jakub Štáfek tuto informaci oficiálně potvrdil na svých sociálních sítích. Herec se neobvykle rozhodl oznámit tuto radostnou novinku fanouškům pomocí narážky na jídlo, čímž pochopitelně pobavil mnoho svých fanoušků.

Stane se dvojnásobným tatínkem

Při jednom ze svých nedávných rozhovorů pro Blesk.cz Jakub Štáfek prozradil, že jeho manželka má velký apetit, což mezi fanoušky okamžitě vyvolalo domněnky o těhotenství. A jak se ukázalo, jejich domněnky byly správné. Ve čtvrtek pak Jakub Štáfek na svém Instagramu zveřejnil několik fotek z dovolené na ostrově Martinik, jednom z nejkrásnějších ostrovů francouzského departmentu. 

Na jedné z fotografií je vidět viditelně zakulacené bříško jeho manželky Dominiky, což bylo pro fanoušky potvrzením, že se v rodině Štáfků skutečně brzy objeví nový člen. 

Nemohou se dočkat

Jakub Štáfek a Dominika Doležalová jsou partneři od roku 2020, kdy se seznámili na natáčení seriálu. O rok později, v roce 2021, se jim narodila dcera Olívie a nyní se pár opět těší na dalšího potomka. Jakub Štáfek a Dominika Doležalová se v červenci 2022 vzali v romantické atmosféře na zámku Zbiroh a od té doby jsou nejen manželi, ale také šťastnou rodinou. Pro rodinu Štáfků je příchod dalšího potomka velkou radostí, na kterou se všichni velice těší. 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

Příspěvek sdílený Jakub Štáfek (@jakubstafek)

Olívie bude mít sourozence

Nový člen rodiny se brzy bude moci těšit na lásku a péči svých rodičů i sestry Olívie, která bude mít nového sourozence, o kterého se bude moci starat a se kterým bude moci sdílet své dětství. A kdo ví, třeba to nebude její poslední sourozenec. Nechme se překvapit.

Dočká se podle vás Olivie brášky, nebo sestřičky?

Zdroj: Život
Diskuze Vstoupit do diskuze
139 lidí právě čte
Autor článku

Jáchym

Zobrazit další články
adbz.cz
adbz.cz
Ocet má na zahradě 3 způsoby uplatnění: Proti plevelu, škůdcům i jako čistič
Události247.cz
Události247.cz
Konsolidační balíček dostává svou podobu, předčasný důchod bude zřejmě minulostí
JakZdravě.cz
JakZdravě.cz
Superpotravina med: Potravina plná vitamínů pomůže nejen na nachlazení
VědaŽivě.cz
VědaŽivě.cz
Jaký je původ tajemného Čupakabry: Někteří zastávají teorii, že jde o výsledek mimozemského genetického inženýrství