Na tohle přiznání všichni čekali: Agáta má strach, že na ni kvůli tomu bude Žilková naštvaná

Agáta Hanychová již nemohla dále zapírat, a tak fanynkám prozradila informaci, kterou tušily již déle. Ještě aby to nezjistila Žilková.

Herečka Veronika Žilková s dcerou Agátou Hanychovou i Zdroj fotografie: Nextfoto
                   

Snad každý již ví, že Agáta Hanychová a Jaromír Soukup tráví své léto v Marbelle ve Španělsku. Miliardář zde má svůj dům, který využívají od prvních společně strávených chvil coby pár. Naposledy se objevily zprávy o Agátině matce, herečce Veronice Žilkové, jež se vydala na velmi nezodpovědnou procházku po tureckém Istanbulu. Teď však bude řešit jiné trable.

Přetrvávající závislost

Hanychová se stala influencerkou, která má poměrně silnou fanouškovskou základnu. Na jejím instagramovém účtu ji sleduje tři sta padesát jedna tisíc jiných uživatelů. Součástí povolání influencera je také pravidelná komunikace se svými sledujícími. K tomu slouží živě vysílané streamy, kdy mají fanoušci možnost vidět svého oblíbence živě a ještě mu položit otázku pomocí komentářů.

U příležitosti živého vysílání prozradila Agáta svá největší tajemství. Sledující však nějakou nekalost tušili již mnohem dříve. Zaprvé potvrdila, že začala opět kouřit. V těhotenství své závislosti na cigaretách statečně odolávala, tomu je teď však konec. Navíc nekojí svou několikaměsíční dceru Rozárku, tak nemusí řešit žádné souvislosti s výživou. I Agáta je pouhý člověk se svými neduhy.

Botox a přifouklé rty

Sledující ocenili její upřímnost ohledně závislosti, kterou trpí velká část populace. Novopečeně trojnásobná maminka pochválila denní režim malé Rozárky, která je klidným miminkem. Dokonce se nebudí ani na jídlo, což však Agátě někdy způsobuje obtíže. Holčička ji nechá dopoledne spát až do půl jedenácté. O tom si mohou některé maminky nechat zdát.

Agáta Hanychová s matkou Veronikou Žilkovou iZdroj fotografie: Nextfoto

Fanynky odhalily ještě jednu novinku. A to Agátiny podezřele plné rty, které dříve neměla. Chtě nechtě tak musela s pravdou ven. Deník Extra.cz citoval její slova: „Tak jo, dobře, nechala jsem si trošku přifouknout pusu. Doufám, že to nezjistí máma, ta by mě totiž zabila.“ Pravděpodobně se tato informace k její mamince stejně brzy dostane a všichni jsou zvědaví na patřičnou reakci.

Jaký máte názor na kosmetické úpravy?

Zdroj: Extra
Diskuze Vstoupit do diskuze
98 lidí právě čte
Autor článku

Klára Stružová

Zobrazit další články