Hrdličky Hanychová se Soukupem odletěli k moři s malou Rozárkou a Kryšpínem. Miu vzít nemohli

Jaromír Soukup vyvezl svou partnerku a děti do svého sídla na jihu Španělska. Starší dcera Agáty Hanychové Mia s nimi však odletět nemohla.

Agáta Hanychová v bílých šatech i Zdroj fotografie: Nextfoto
                   

Španělsko přivítalo známou dvojici z Česka. Tentokrát se však jejich společně strávený čas nesl v duchu rodinné dovolené. S sebou vzali dvě ze tří Agátiných dětí. Pobytu v pobřežním letovisku Marbella se nedočkala starší dcera Mia. Zato nejmladší cestovatelkou z celé výpravy je malá Rozárka. Holčička, jejímž otcem je Jaromír Soukup, se narodila teprve v dubnu.

V péči tatínka

Fanouškům snad nejpopulárnějšího páru českého showbyznysu od začátku neuniklo, že jeden člen rodiny chybí. Aby Agáta Hanychová zabránila jakýmkoliv konspiračním teoriím a dotazům, na svém instagramovém profilu zveřejnila zdůvodnění absence dcery Mii. Ta prý v době odletu zrovna pobývala u svého otce Jakuba Prachař.

Bývalý partner Agáty má Miu ve střídavé péči. Plátek Extra uvedl influencerčin přesný vzkaz fanouškům: Pak hned přiletí, nebojte.“ Na jih Španělska se tak spolu s Agátou vydal její partner a miliardář Jaromír Soukup, její jedenáctiletý syn Kryšpín a již zmíněná dcera Rozárka. Kryšpín, jehož otec je fotbalista Miroslav Dopita, už má na rozdíl od Rozárky s cestováním zkušenosti.

Konečně doma

Pro Rozárku to byla úplně první cesta. Skoro tříměsíční miminko poprvé letělo letadlem. Malá holčička má přezdívku „marbellská dívka“. Uvedené označení má své jednoduché opodstatnění. Jaromír Soukup má ve Španělsku své sídlo, které jeho rodina patřičně využívá. Proslýchá se, že byla Rozárka počata právě na tomto kouzelném místě. Odpovídá tomu také časová osa.

Zobrazit příspěvek na Instagramu

Příspěvek sdílený Agata Hanychova (@agatahanychova)

Po tom, co se pár seznámil a oznámil veřejně svůj vztah, strávila dvojice ve Španělsku podstatné množství času. Instagramové příspěvky s Rozárkou navíc pravidelně září přidanými hashtagy #marbellagirl. Svou troškou do mlýna k domněnce o místě početí Rozárky přispěla i její babička Veronika Žilková. Dovolenkový příspěvek okomentovala tak, že je holčička konečně tam, kde vznikla.

Kam pojedete letos vy?

Zdroj: Extra
Diskuze Vstoupit do diskuze
84 lidí právě čte
Autor článku

Klára Stružová

Zobrazit další články