Jaromír Soukup o nečekané operaci nosu: „Nikdo mi neublížil, tělo prostě občas zahapruje“

Podnikatel a mediální magnát Jaromír Soukup, partner influencerky Agáty Hanychové, nedávno skončil v nemocnici na operaci nosu.

Jaromír Soukup i Zdroj fotografie: Nextfoto
                   

Fanoušci ostře sledovaného páru Soukup–Hanychová jsou zvyklí, že oba partneři čile komunikují jak s médii, tak sdílejí podrobnosti ze svého života na sociálních sítích. Ne jinak tomu bylo při Jaromírově operativním zákroku, po kterém byl hospitalizován v pražské nemocnici na Homolce. O život mu pod jeho slov nešlo, jeho tělo mělo jen chvilkovou závadu.

Neplánovaný pobyt v nemocnici

O neplánované operaci informoval na sociálních sítích: „Jestli bych si mohl vybrat operaci ruky na podzim a nosu teď, beru ruku,“ napsal. „Jak vypadá můj obličej, to si ani nepřejte vidět, neusnuli byste,“ dodal s humorem. Pro bulvár Extra.cz byl ale sdílnější a popsal detaily podstoupeného zákroku: Do podrobností zacházet nechci. Operace proběhla úspěšně. ORL v Nemocnici Na Homolce je špičkové. Jen mohu poznamenat, že ten zákrok plánovaný nebyl,“ napsal Soukup v soukromé SMS zprávě.

Není zvyklý zahálet

Soukup byl mimo pracovní schopnost jeden týden. Je znám jako dříč a workoholik, a proto pro něj byla vynucená přestávka velmi nezvyklá: „Myslím, že od roku 2016 nebo 2017 se nestalo, že by Jaromír Soukup chyběl v televizi Barrandov byť jen jediný den, kromě letní přestávky a Vánoc. A teď to byl celý týden, kdy jsem nebyl na Barrandově,“ informoval 16. června na sociální síti s tím, že už je zpět nejen v pracovním procesu, ale také doma jako pečující tatínek malé dcerky Rozárky.

Tělo vypovědělo službu

Sám Jaromír uvedl, že nešlo o nic vážného: „O život mi nešlo, ale jako u každé zdravotní komplikace se to muselo vyřešit,“ sdělil. Také vyloučil, že by se snad jednalo o útok nebo rvačku. Někteří fanoušci tak naráželi na zinscenovanou bitku, kterou naoko měl ve studiu s Alešem Bejrem. „Bejr mi to fakt neudělal. Neudělal mi to nikdo, to prostě tělo někdy zahapruje,“ napsal na závěr. Fanoušci tak mohou být klidní a těšit se, že Jaromíra opět uvidí ve vysílání.

Zobrazit příspěvek na Instagramu

Příspěvek sdílený Jaromir Soukup (@jaromir_soukup)

Bohužel to není tak dávno, kdy byl Soukup naposledy hospitalizovaný v nemocnici. Loni na podzim to bylo kvůli komplikované operaci ruky, která následovala poté, co utrpěl nepříjemný pád z kola. „Měl teď celkem komplikovanou operaci ruky, přetrhané vazy a opravdu ošklivou zlomeninu, takže jsme si vystřídali nemocnice a pokoje a teď se budu zase starat já o něj,“ uvedla tehdy pro Extra.cz Agáta.

Který pořad na TV Barrandov máte nejraději?

Zdroj: Extra
Diskuze Vstoupit do diskuze
144 lidí právě čte
Zobrazit další články