Identická dvojčata chodí s identickými dvojčaty. Teď oba páry přivedly na svět děti, které vypadají úplně stejně

Dva páry identických dvojčat se do sebe zamilovaly. Narodili se jim synové, kteří jsou si velmi podobní.

sestry dvojčata i Zdroj fotografie: Pixabay
                   

V České republice se ročně narodí asi 1 500 párů dvojčat. Pro rodiče je zjištění, že místo jednoho miminka čekají hned dvě, rozhodně překvapující a oprávněně mají obavy, zda to zvládnou. V Americe je četnost těchto porodů samozřejmě větší. Každoročně se pořádají srazy takovýchto sourozenců, tedy dvojčat, trojčat, čtyřčat, aby zde sdíleli své životy, navazovali nová přátelství a mohli se navzájem povzbudit. A na jedné takové sešlosti potkaly sestry, jednovaječná dvojčata, své životní partnery.

Identická dvojčata si vzala identická dvojčata

Na tom by nebylo nic až tak zvláštního, avšak v tomto případě přeci jen jedna výjimečnost je. Sestry Brittany a Briana na tomto srazu v Ohiu, který navštěvují již několik let po sobě, potkaly své budoucí manžely Joshe a Jeremyho, kteří se této akce účastnili poprvé. Tito muži však byli bratři, a jak jinak, také jednovaječná dvojčata. Od té doby tak tito lidé tvoří naprosto unikátní rodinu. Ač se to tedy může zdát jako filmový neuvěřitelný příběh, v tomto případě si identická dvojčata opravdu vzala identická dvojčata.

Po několika letech společného soužití se tyto nerozlučné dvojice rozhodly pro svatbu ve stejnou dobu, a to na onom srazu dvojčat v Ohiu, na který jezdili i nadále pravidelně. A aby toho nebylo málo, sestry dokonce otěhotněly jen pár týdnů od sebe. Jejich těhotenství probíhalo bez problému a oba páry se již nemohly dočkat svých potomků. Při ultrazvukových vyšetřeních se dozvěděli, že ani jedna z žen nečeká dvojčata, ale obě nosí pod srdcem chlapce. Obě porodily téměř ve stejnou dobu.

Jejich synové jsou si velmi podobní

A jak jejich okolí očekávalo, jejich synové jsou si navzájem velmi podobní. Kdo je nezná, myslí si, že se jedná o dvojčata, protože vypadají téměř identicky. Zatímco technicky jsou to bratranci, jakákoli analýza DNA by je identifikovala jako bratry, protože jsou jejich rodiče oba jednovaječná dvojčata. Tato originální rodinka si je své odlišnosti vědoma, a tak toho řádně využívá. Své fotografie sdílejí na sociálních sítích a objevují se i v televizních pořadech.

Zobrazit příspěvek na Instagramu

Příspěvek sdílený Josh, Jeremy, Brittany, Briana (@salyerstwins)

Tento případ je opravdu velmi ojedinělý, a tak není divu, že má tato rodina mnoho sledujících. Dle fotografií jsou si oba chlapci velmi podobní a jde vidět, že všichni tráví většinu času společně. Z chlapečků jsou od malička velcí parťáci. Jejich rodiče prozradili, že jistě plánují ještě další děti. U obou páru je však velká pravděpodobnost, že se jim narodí právě dvojčata.

Co říkáte na tuto originální rodinku?

Diskuze Vstoupit do diskuze
115 lidí právě čte
Zobrazit další články