Hvězda seriálu Ulice zděsila své fanoušky fotkami z dovolené. Barbora Mudrová je vyhublá na kost

Barbora Mudrová, jedna z hlavních tváří seriálu Ulice, byla nedávno na exotické dovolené. Žádné pochvaly na její fotky se ale nedočkala, fanoušci o ni mají strach.

Barbora Mudrová i Zdroj fotografie: Nextfoto
                   

Divákům TV Nova je nejvíce známá jako zákeřná mrcha Ája ze seriálu Ulice. Jenže nyní u svých fanoušků vzbuzuje spíše obavy o její zdraví. Sledující si na Instagramu nemohli nevšimnout mnoha snímků z exotické dovolené na ostrově Bali, na kterých herečka nevypadala zrovna dvakrát zdravě. Okamžitě dostala do zpráv mnoho dotazů na to, jestli je v pořádku.

Zhubla 10 kilo

Barbora Mudrová byla vždy štíhlá, ale poslední dobou opravdu drasticky zhubla. Nejvíce se to projevilo po porodu syna Kristiánka, který bude zanedlouho slavit první narozeniny. Rodina se to rozhodla vyrazit oslavit na exotický ostrov Bali, kde si naplánovala měsíc plný dobrodružství a poznávání přírodních krás tohoto místa.

Diváci hltali nové fotky

Její krásné fotky z Bali byly fanoušky s napětím vyhlíženy, jelikož na svém Instagramu podrobně dokumentovala zajímavé památky a sdílela své dojmy. Zpozorovali ale také to, jak je Barbora vyhublá. Na fotkách se jí zřetelně rýsují žebra a výrazné lícní kosti, což některým nedalo a začali vyjadřovat obavy o její fyzické i psychické zdraví.

Neurvalost a kritika

Barbora si zděšené komentáře nenechala líbit a brzy svým sledujícím dopřála vysvětlení situace. „Od chvíle, kdy se narodil Kristiánek, jsem vlivem nevyspání, kojení, nošení malého, ale i kvůli nervům pomalu zhubla 10 kg oproti své předporodní váze. Starost kamarádů, kteří se ptali, jestli jsem v pořádku, vystřídaly neurvalost a kritika, které se strhly v komentářích a soukromých zprávách tady na Instagramu po tom, co jsem sdílela fotky z Bali,“ reagovala Mudrová.

Přeje si větší vnímavost

„Zkusme být k sobě laskavější a vnímat, které komentáře jsou opravdu na místě. A jako není v pořádku přijít k někomu na ulici a říct: ,Ty špekoune, zhubni!‘, stejně nevhodné je psát o kostrách, vyzáblinách, o špatném příkladu mladým holkám nebo o tom, ať se jdu pořádně najíst. Ani mně, ani nikomu jinému v podobné situaci takové komentáře nepomáhají,“ dodala herečka s tím, že se svou aktuální postavou není vůbec spokojená a snaží se věc změnit.

Jaký máte názor na obavy fanoušků o Barboru Mudrovou?

Zdroj: Blesk
Diskuze Vstoupit do diskuze
109 lidí právě čte
Zobrazit další články
adbz.cz
adbz.cz
Surfinie ocení hnojivo z banánové slupky. Vlastnostmi se může rovnat chemickým přípravkům
Události247.cz
Události247.cz
Bývalí čeští prezidenti dostanou přidáno. Renta se jim může navýšit až dvojnásobně
JakZdravě.cz
JakZdravě.cz
5 způsobů, jak se zbavit břišního tuku: Od cvičení až po úpravu jídelníčku
VědaŽivě.cz
VědaŽivě.cz
Město Dvaraka podle badatelů zničila mimozemská loď. Jakmile se jim ale teorie začala potvrzovat, vláda je zařízla