Porotce talentové soutěže přerušil vystoupení dívenky, ona svůj výkon zopakovala. Nakonec si vysloužila ovace vestoje

Talentové soutěže jsou plné překvapení, ne vždy však pozitivních. K velkému zklamání málem došlo i v případě malé holčičky, která však dostala druhou šanci.

i Zdroj fotografie: Depositphotos
                   

Vystoupení na velkém pódiu před publikem může být pro mnoho lidí velikým problémem. V takovém případě totiž u některých pracuje nervozita, kvůli které se častokrát celé vystoupení zhroutí. Většina naší redakce si ani nedokáže představit, že by měla vystupovat před nějakým větším publikem. Jistý problém s tím měla i tato malá holčička, kterou dokonce při prvním pokusu zastavil porotce. To, co se odehrálo o několik sekund později, všem v sále úplně vyrazilo dech.

Dívka si chtěla splnit sen

Malá holčička se rozhodla vystoupit v talentové soutěži z jednoho prostého důvodu. Když předstoupila před porotu, čekaly ji vstupní otázky porotců zajímajících se o důvod toho, proč se rozhodla soutěže zúčastnit. Na tento dotaz jim odpověděla velice jednoduše. Hlavní motivací jejího vystoupení bylo to, že si chtěla splnit sen. Tímto snem bylo vystoupení před publikem, jak píše InspireMore. Zároveň však bylo poznat, že je malá zpěvačka velice nervózní a tréma na ni celkem rapidně dopadá.

První pokus dopadl katastrofálně

Mezi porotci samozřejmě nechyběla ikona všech těchto talentových soutěží. Tou není nikdo jiný než sám uznávaný Simon Cowell. Když mu soutěžící oznámila, jakou píseň si pro své vystoupení vybrala, divil se, protože se jednalo o velmi náročný kousek. Nechal však dívku, aby tedy předvedla, co umí. Po několika vteřinách ji však zastavil, protože se mu nepozdávalo to, jakým stylem tuto píseň malá soutěžící prezentuje, což píše i SeeItLive. Vše v tu chvíli vypadalo jako veliké fiasko a naprostá katastrofa, což je noční můrou většiny vystupujících.

Mikrofon před show iZdroj fotografie: Pixabay

Dívka dostala druhou šanci

Při této soutěžící stáli všichni svatí a dostalo se jí něčeho, co se obvykle v mnoha případech neděje. Simon jí totiž dal ještě jednu šanci na to, aby své vystoupení předvedla lépe. Druhé šance lidé obvykle nedostávají a v této soutěži to platí dvojnásob. Simon dívku požádal, aby píseň zkusila zazpívat bez hudebního podkresu. Vypadalo to, že zkušený porotce v ní vidí potenciál. Dívka tedy souhlasila a své vystoupení se pokusila zopakovat dle požadavků Cowella. To, co se stalo o několik desítek vteřin později, bylo naprosto neuvěřitelné.

Celý sál aplaudoval

Spoustě mladých lidí se podaří v těchto soutěžích obecenstvo šokovat. O jednom takovém vystoupení jsme na DámskémDeníku psali také v článku o holčičce, která ohromila publikum svým neuvěřitelným vystoupením, když předvedla panenku v hrací skříňce. Velmi podobně na tom byla i tato malá zpěvačka, která po menší úpravě své písně zvedla celý sál ze sedadel. Porotci ji jednohlasně poslali do dalšího kola soutěže a reakce celého sálu ji dojala. Došlo také na slzy štěstí, jelikož se v tu chvíli malé slečně podařilo splnit si sen.

Jaký největší dětský talent jste viděli?

Diskuze Vstoupit do diskuze
117 lidí právě čte
Autor článku

Klára Kozáková

Mé poutavé a zábavné články zasahují do srdce čtenářů, nabízejí nejen aktuální bulvární události, ale také inspiraci pro moderní životní styl. S otevřeným přístupem podněcuji čtenáře k prožívání každého dne plným dechem a radosti. Jako průvodkyně světem bulváru a lifestyle jsem neúnavnou kreativní silou, která přináší osvěžující náhledy a nabízí čtenářům nezapomenutelné zážitky.

Zobrazit další články