Hanka Mašlíková mění svou profesi. Úspěšná modelka zvolila kariéru mimo přehlídková mola

Modelka Hanka Mašlíková mění své zaměstnání. Po zralé úvaze se odhodlala oddat svému dlouholetému koníčku.

Hana Mašlíková i Zdroj fotografie: David Sedlecký / Creative Commons / CC BY-SA
                   

Čtyřicetiletá modelka Hanka Mašlíková udělala ve svém životě zásadní změnu. Na rozdíl od většiny modelek nemá v úmyslu se naplno ponořit do kariéry pouze na přehlídkových molech. Místo toho se začala vzdělávat v jiném oboru. Nedávno tak oznámila, že má v úmyslu stát se realitní makléřkou. Nové povolání bude také zbrusu novou kapitolou jejího života.

Makléřské zkoušky

Nejprve sdělila své plány do budoucna fanouškům na sociální síti Instagram. Na svém profilu tam má neuvěřitelných sto čtyřicet pět tisíc sledujících. Málokdo by to do Hanky řekl, ale realitní obchody jsou již delší dobu jejím velkým koníčkem. Zajímá se o ně již pěknou řadu let. Stejně dlouho také trvalo, než se odvážila se jim věnovat naplno. Dříve prý nebyl dostatek času.

Čtvrtého května zakončila svůj velký sen makléřskými zkouškami. Ty se skládají ze tří částí. Z písemné, praktické i ústní. Nejde o žádnou legraci. Mašlíková směle dodala, že teď přišel ten správný čas na to, aby začala dělat vše, co už dlouho odkládala. Přesto zůstane modelka pravděpodobně pro všechny známá především díky svým ocelovým svalům a silikonovým ňadrům.

Zapálenost do kulturistiky

Proslavila se jako vítězka titulu nejkrásnější siluety. Ten získala v soutěži Česká Miss v roce 2006. Následně se dostala do povědomí veřejnosti také díky svým televizním aktivitám. Účastnila se například show Trosečník. V současnosti ji nahradil pořad Survivor. Moderovala několik televizních pořadů. Mezi ně patří Snídaně s Novou nebo ekvivalent na televizní stanici Barrandov.

Zobrazit příspěvek na Instagramu

Příspěvek sdílený Hana Reinders (@hanamaslikova)

Kromě toho pracovala jako manažerka modelingové agentury nebo asistentka kouzelníka Pavla Kožíška. Před určitou dobou propadla kulturistice. Její fanoušci se tak rozdělili na dvě skupiny. Jedna Hančinu proměnu svalové hmoty podporuje a oceňuje obrovské množství práce, které se za posilováním skrývá, a druhá naznačuje, že Hančino tělo připomíná to mužské.

Jak se vám líbí proměna modelky?

Zdroj: Fakta
Diskuze Vstoupit do diskuze
133 lidí právě čte
Autor článku

Klára Stružová

Zobrazit další články
adbz.cz
adbz.cz
Vyšší pohodlí a zvýšení produktivity práce s držákem monitoru NB G45
Události247.cz
Události247.cz
Ušetřit na jahodách se dá samosběrem: Úspora je oproti prodeji v obchodech i několikanásobná
JakZdravě.cz
JakZdravě.cz
Kancelářský držák monitoru s vynikající ergonomií NB G45
VědaŽivě.cz
VědaŽivě.cz
Starověké stavby v arabské poušti odhalily pozůstatky dosud neznámých rituálů