Nikdo by jí netipoval 66 let: Modelka prozrazuje tajemství věčné krásy bez plastických zákroků

Mnoho žen věří v to, že věk je pouze číslo. Jednou z těchto žen je i modelka, která nedávno oslavila své 66. narozeniny.

i Zdroj fotografie: S vědomím Yazemeenah Rossi
                   

O modelce jménem Yazmeenah Rossi by žádný člověk nikdy neřekl, že je stará. Naopak, vypadá stále jako zdravá, silná a především mladá žena. Tato dáma je příkladem přirozené krásy a dokázala už inspirovat další ženy z celého světa. Nyní se rozhodla odhalit tajemství věčné krásy. Co je pro to tedy třeba udělat?

Modelku začala dělat ve 30

Když bylo Rossi 10 let, její vlasy začaly měnit barvu a o necelých 10 let později už byly úplně šedé. Naprosto se zamilovala do své přirozené krásy a rozhodla se ostatním ukázat, že všichni lidé jsou krásní. Narodila se v chudé rodině na Korsice a v prvním roce života neměli doma ani vodu a elektřinu.

Yazmeenah Rossi začala pracovat jako modelka před třicítkou. Návrháři proti její barvě vlasů vůbec nic neměli a dodnes jí velmi rádi volají. Mladé i starší ženy jí krásu stále závidí a obdivují její přirozeně šedivé vlasy a pleť bez vrásek. Díky tomu je Yazmeenah něco jako symbol věčného mládí. Nyní se žena rozhodla podělit se o tajemství své krásy.

Je třeba řídit se jídelníčkem

Sama Yazmeenah říká, že je důležité především dodržovat zdravý životní styl. Do toho se počítá cvičení, ale především strava. Co se jejího jídelníčku týče, nejvíce miluje avokádo, takže si ho každý den dopřává, protože obsahuje mnoho živin. Šestašedesátiletá žena se také vyhýbá mraženým nebo zpracovaným potravinám a pokrmům, které se ohřívají v mikrovlnné troubě.

Zaměřuje se na čerstvé a bio potraviny, miluje zeleninu, ovoce, ořechy, a když už se rozhodne jíst maso nebo ryby, vybírá si v těch nejlepších obchodech. Navzdory velkému množství kosmetiky na dnešním trhu dává 66letá modelka přednost osvědčeným a přirozeným produktům. Velice ráda využívá darů přírody, zejména olivového oleje. K péči o pokožku používá pouze ten.

Jaké je podle vás tajemství věčného mládí?

Zdroj: Mirror

Diskuze Vstoupit do diskuze
64 lidí právě čte
Autor článku

Aneta Kalasová

Zobrazit další články
adbz.cz
adbz.cz
Tablety do myčky zatočí se špínou v celém domě. Dá se s nimi vyčistit trouba, záchod, pračka i sprcha
Události247.cz
Události247.cz
Putin reaguje na západní pomoc: Rusové použijí ty nejpokročilejší zbraně
JakZdravě.cz
JakZdravě.cz
Kouzlo rybího tuku: Kromě jiného zvětšuje prsa a snižuje riziko srdečních onemocnění. Má vliv i na oči a motoriku
VědaŽivě.cz
VědaŽivě.cz
Je to pocit, jako kdyby vás někdo pohřbil zaživa: Proč dochází ke spánkové paralýze a co se s tím dá dělat