Gigantická kočka se stala hitem internetu. Neuvěříte, kolik měří a váží

Když potkáte na ulici nějakou kočku, pravděpodobně ani nepřemýšlíte nad tím, jak je velká. Tato kočka se však stala hitem internetu poté, co její majitelka přidala na internet fotku.

Kočka v krabici i Zdroj fotografie: Depositphotos
                   

Na světě existuje velké množství zvířat a mnoho z nich žije na místech, kam lidé příliš často nechodí. Na takových místech se tedy mohou objevit i zvířata, která narostla do větších rozměrů, než je obvyklé, ale nikdo si toho nevšiml. Podobné zvíře má doma i tato žena, ale jedná se o kočku, kterou má doma opravdu velké množství lidí.

I zvířata umí překvapit

Velké omyly ohledně velikosti zvířat vznikají hlavně v momentě, když si člověk pořídí pejska od někoho, kdo nemá chovnou stanici a pejsek je bez papírů. Pokud si člověk nezjistí více informací o zdravotním stavu zvířete, v jakých podmínkách vyrůstá a jak vypadají jeho rodiče, častokrát si pořídí například psa, který má dorůst jen určitého rozměru a ve skutečnosti bude pes mnohem větší.

Tyto skutečnosti jsou způsobené tím, že nový majitel pejska si neověřil, zda má jeho štěně rodiče stejného plemena. Z tohoto důvodu je mnohem lepší, když si člověk pořídí zvíře z chovné stanice, která vám řekne o zvířeti mnoho informací, poradí vám, jak se o něj starat, a také budete mít větší jistotu, že by nemělo být zvíře nemocné nebo dorůst do nestandardních rozměrů. Tato žena si však pořídila kočku z chovné stanice, a i přesto ji čekalo velké překvapení.

Žena si pořídila krásnou bílou kočku

Tato žena si chtěla pořídit před několika lety kočku, a proto si vyhlédla chovatelskou stanici, aby si byla jistá, že u kočky nebude velké riziko vzniku nějaké nemoci a také aby nepodporovala množírny. Když si vybírala, ihned měla jasno, že chce čistě bílého kocourka, který byl krásně chlupatý. Pojmenovala jej Kefír a poté si jej odnesla domů.

Zobrazit příspěvek na Instagramu

Příspěvek sdílený Юлия🤍Кефир (@yuliyamnn)

Kočka narostla do větších rozměrů

Kefír byl od začátku čistotnou kočkou, která doma nedělá nepořádek a příliš ani nemňoukal. Co však odmítal, bylo jezení suchého krmiva. Granule mu nechutnali, a proto mu majitelka dávala k jídlu pouze maso a přírodní stravu. Díky této péči rostl Kefír vcelku rychle a dorostl do větších rozměrů, než si kdokoliv mohl myslet. Když byly Kefírovi necelé roky, vážil 12 kg a jeho majitelka si myslí, že ještě o něco poporoste. Když k ženě přijde nějaká návštěva, plete si tuto kočku se psem, což majitelce přijde zábavné, ale vůbec se tomu nediví.

Jak velký je váš domácí mazlíček?

Diskuze Vstoupit do diskuze
111 lidí právě čte
Autor článku

Klára Kozáková

Mé poutavé a zábavné články zasahují do srdce čtenářů, nabízejí nejen aktuální bulvární události, ale také inspiraci pro moderní životní styl. S otevřeným přístupem podněcuji čtenáře k prožívání každého dne plným dechem a radosti. Jako průvodkyně světem bulváru a lifestyle jsem neúnavnou kreativní silou, která přináší osvěžující náhledy a nabízí čtenářům nezapomenutelné zážitky.

Zobrazit další články