FILM ROKU! ONEMANSHOW: The Movie. Přísně utajovaný projekt vstupuje do českých kin

Kazma se vrací na scénu s celovečerním filmem! Dlouho připravovaný projekt, na kterém Kazma a jeho tým pracovali v nejpřísnějším utajení 4 roky, se 17. srpna 2023 dočká svého velkého odhalení v českých kinech.

                   

Dosud svůj největší projekt pod hlavičkou ONEMANSHOW se Kazma historicky poprvé rozhodl ukázat celé republice přímo na stříbrném plátně kin. Po úspěšných kouscích jako byly nabourání se do pořadu Prostřeno, nastrčení falešného Jima Carreyho na galavečer Českých lvů nebo infiltrace na stadion finále MS v Rusku uvnitř kufru jednoho z výstavních vozů, které roky ohromovaly celou republiku a trhaly miliónové rekordy v počtu zhlédnutí na internetu, přichází nyní Kazma se svou legendární ONEMANSHOW v plnohodnotném celovečerním formátu a chystá se zbourat česká kina.

Náklady na film, který se v přísném utajení natáčel téměř 4 roky, se dle producentů vyšplhaly na astronomických 72 milionů korun a slibují unikátní podívanou, jakou tahle země v kinech ještě nezažila.

Jak bývá u Kazmy zvykem, celý projekt je zahalen rouškou tajemství. Nikdo totiž netuší, o čem film bude, a údajně se to diváci dozví až v kinech. Neexistují zatím žádné veřejně dohledatelné informace o obsahu, hercích, ani štábu, který film natáčel. Kazma před více než půl rokem tajemně zmizel ze sociálních sítí a od té doby o něm nebylo vidu ani slechu.

i

Jediné, co je dosud zřejmé, je, že oficiálním distributorem tohoto neočekávaného počinu, který se má údajně zapsat do historie, je Bontonfilm. Ten však drží obsah celého díla striktně pod pokličkou, což ve filmovém průmyslu dva měsíce před premiérou nebývá zvykem. Sám majitel Bontonfilm a.s., Martin Palán, se k připravovanému srpnovému uvedení filmu do kin odmítá jakkoliv vyjadřovat:

„Je to film, který změní pravidla hry celé kinematografie. Nic podobného tady ještě nikdo nikdy neudělal. Nic víc vám k tomu neřeknu. Všechno se dozvíte 17. srpna ve všech kinech,“ řekl Palán.

Na čem Kazma a jeho obávaný tým pracovali celé 4 roky? Koho zase napálil a o jak velký skandál půjde tentokrát? To se zatím lze jen domnívat. Jedno je ale jisté, celý projekt už nyní provázejí zvláštní bezpečnostní opatření a vše nasvědčuje tomu, že se má tato republika 17. srpna v kinech na co těšit.

Diskuze Vstoupit do diskuze
120 lidí právě čte
Autor článku

Marek Motyčák

Zobrazit další články