Fenka nosí novorozené štěně páníčkovi do klína. Chce po něm jedinou věc, která vás chytne za srdce

Psi jsou opravdu věrnými přáteli člověka. Toto video však dokazuje, že někdy umí svoji důvěru k páníčkovi vyjádřit opravdu nečekaným způsobem.

Bílý pudl i Zdroj fotografie: Pixabay
                   

Milovníci psů si přijdou na své. Opět se prokázalo, že bezpodmínečná láska a důvěra psů k lidem opravdu nezná mezí. V tomto případě byl překvapen i samotný páníček, který rozhodně nečekal, že fenka, jíž instinkty velí, aby své štěně chránila, jej přinese svému majiteli do dlaní. Dojemné video už zhlédly desetitisíce lidí.

Fence se narodila dvě krásná štěňátka

Luiz Fagundes Mesquita žije se svojí rodinou v Brazílii. Ve své domácnosti mají také roztomilou bílou pudlici Mel, které budou brzy tři roky. Nedávno se tato fenka postarala o velkou radost v rodině, když porodila dvě krásná štěňátka. Jedno z nich se však narodilo slabé a nakonec uhynulo, jak informuje web Lomunity. Mel se však s neskutečnou radostí a energií starala o přeživší štěně. Pak však nastal okamžik, který naštěstí Luizova manželka natočila na video.

To, jak Mel projevila důvěru svému páníčkovi, vám vžene slzy do očí. Podívejte se na video, které sdílel Luiz na sociální síti Reddit. Je na něm vidět malou Mel, jak si to kráčí k pohovce s malým uzlíčkem v tlamě. Na pohovce sedí Luiz a odpočívá. Když vidí, že mu Mel chce něco v zubech podat, natáhne ruce a přebere si štěně do svých dlaní.

Mel pak energicky vyskočí na pohovku za ním a chce se také nechat od páníčka pohladit. Luiz je sám překvapený a dojatý, kolik důvěry mu tento pudlík projevil. Ačkoliv instinkt feně velí, aby svá mláďata chránila přede všemi, jde vidět, že Mel cítí ke svému páníčkovi tak bezpodmínečnou lásku a důvěru, že se nebojí svěřit mu ani pár dní staré štěně.

Proud poodle mommy showing her little boy
byu/Rredite inaww

Chtěla být u svého pána, ale štěně nechtěla opustit

„Cítil jsem radost, když mi štěně přinesla. Myslím, že chtěla být blízko mě, ale také nechtěla být od štěněte pryč,“ řekl Luiz Mesquita ke zveřejněným záběrům. Sám byl překvapen, kolika lidem se jejich video líbilo.

Po zhlédnutí tohoto krásného videa plného důvěry, nemůžu než souhlasit s komentářem Lacey Darkové, který pod video připojila: „Toto je nejvděčnější projev důvěry psích společníků. Když vědí, že jejich člověk znamená lásku, pohodlí a bezpečí. Vždycky mě zahřeje u srdce, když vidím, že psi takhle důvěřují svým pánům.“ O neuvěřitelné psí věrnosti jsme na Dámském Deníku psali nejednou.

Jak vám váš pejsek projevuje důvěru a lásku?

Diskuze Vstoupit do diskuze
110 lidí právě čte
Autor článku

Anna Sedláková

Zobrazit další články