Felix Slováček byl ponížen přímo na veřejnosti. Osopil se na moderátora pořadu, že je chce úplně zničit

Slavný muzikant Felix Slováček musel přetrpět ponižování přímo před zraky diváků. Na konci však zaprotestoval.

Felix Slováček i Zdroj fotografie: Nextfoto
                   

Muzikant Felix Slováček se stal hostem show Tobogán, kterou vede moderátor Aleš Cibulka. Hostem dané epizody byla také jeho partnerka Dagmar Patrasová a jejich děti. Pořad funguje na podobném principu jako například 7 pádů Honzy Dědka. Moderátor svými otázkami navádí přítomné osobnosti, aby se rozpovídaly o svých životních trampotách a pobavily diváky.

Narážka na věk

Jedna z otázek padla na Dagmar Patrasovou. Aleš Cibulka se jí zeptal, jaké je to mít doma osmdesátiletého chlapa. Tím samozřejmě myslel Felixe Slováčka. Muzikant nemohl uvěřit vlastním uším. Raději se zeptal své dcery Aničky Slováčkové, zda si myslí správně, že byl právě nazván staříkem. To však neměl dělat. Kromě narážky na svůj věk schytal také jednu o sluchu.

Konkrétně, že mu stáří očividně přineslo také horší sluch. Naštěstí má Slováček velkou podporu ve své vlastní rodině. V popichování moderátora nepokračovali, ale naopak se svého rodinného příslušníka zastali. Dagmar Patrasová o manželovi pěla samou chválu. Chválila ho, že je velmi šikovný a praktický. Určitě je úžasným pomocníkem v domácnosti.

Ratolest na cestě

Slova Dády Patrasové podpořily také Slováčkovy děti. Potvrdily, že je tatínek nutil do uklízení. Sám byl prý vždy velmi pracovitý, což se nikdy neztratí. Na konci shrnul moderátor životní události svých hostů. Na adresu Felixe Slováčka směřoval oznámení o nové ratolesti, která má brzy přijít na svět. Po počátečním obecném zděšení se ukázalo, že jde o cédéčko.

Felix Slováček a Dáda Patrasová iZdroj fotografie: Nextfoto

Už tak potupený muzikant zahřměl k moderátorovi: „Ty mě chceš normálně zabít.“ Kromě humorných narážek je však rodina Felixe Slováčka a Dagmar Patrasové známá několika skandály. Sám muzikant proslul svými milostnými eskapádami. Jeho manželka zase autonehodami pod vlivem alkoholu. Dcera Anička je z celé rodiny asi nejoblíbenější osobností.

Jak moc máte rodinu Slováčků rádi vy?

Zdroj: Život
Diskuze Vstoupit do diskuze
93 lidí právě čte
Autor článku

Klára Stružová

Zobrazit další články