Felix Slováček oslavil s Dádou Patrasovou 40. výročí svatby. Společný večírek popsal do detailu

Slavný pár českého showbyznysu nedávno oslavil 40. výročí svatby. Felix Slováček bez ostychu popsal, jak jejich večírek s Dádou Patrasovou vypadal.

Felix Slováček a Dáda Patrasová i Zdroj fotografie: Nextfoto
                   

Felix Slováček a Dáda Patrasová jsou známí různými skandály a potížemi, kterými si za dobu společného života prošli. Vypadá to ale, že všechny těžkosti dokázali překonat. Zatímco Dáda byla známá svou pravděpodobnou závislostí na alkoholu, Felix zase nešetřil různými milostnými eskapádami. Přes to všechno nedávno oslavili 40. výročí sňatku.

Pár budí rozruch

Je zřejmé, proč tito dva neustále vzbuzují velký zájem tuzemských médií. Jejich manželství nebylo nikdy dlouho klidné a oba čeřili vody častými skandály. Dáda nedávno zděsila své fanoušky, když dorazila do Snídaně s Novou v žalostném stavu. Felix Slováček zase teprve v roce 2021 ukončil dlouhodobý milostný poměr s výtvarnicí Lucií Gelemovou.

Neví, jak je to možné

Když se blížilo datum kulatého výročí jejich svatby, novináři o dvojici začali mít přirozeně opět zvýšený zájem. Ptali se zejména saxofonisty Felixe Slováčka, jak je možné, že jim to přes všechny hádky vydrželo tak dlouho. „Nevím, jak je to možné, ale je to tak. Je to opravdu obdivuhodné číslo,“ prozradil muzikant pro server Život v Česku.

Oslava jen ve dvou

Felix byl připraven také na všetečné otázky ohledně průběhu samotné oslavy. „Byli jsme doma, dali jsme si dobrou večeři a alkohol. Bylo to v klidu. Žádný velký večírek jsme nepořádali a oslavili jsme to jen takto ve dvou,“ vysvětlil s úsměvem na tváři. Dal tak najevo, že se celá večeře perfektně vydařila a oni mají s Dádou zase dobré období.

Své děti nepozvali

Dáda s Felixem spolu mají dvě dospělé děti. Staršího syna Felixe, který dostal jméno po otci, a mladší dceru Annu. Syn se potatil a také se živí jako saxofonista a hudebník, zatímco dcera Anna se vydala na dráhu herečky a zpěvačky. Celá rodina se tak společně věnuje umělecké kariéře. Na oslavě výročí svých rodičů ale děti chyběly, protože prý měly vlastní program.

Jak nejraději slavíte výročí svého vztahu?

Zdroj: FaktaToday
Diskuze Vstoupit do diskuze
136 lidí právě čte
Zobrazit další články
adbz.cz
adbz.cz
Vyšší pohodlí a zvýšení produktivity práce s držákem monitoru NB G45
Události247.cz
Události247.cz
Ušetřit na jahodách se dá samosběrem: Úspora je oproti prodeji v obchodech i několikanásobná
JakZdravě.cz
JakZdravě.cz
Kancelářský držák monitoru s vynikající ergonomií NB G45
VědaŽivě.cz
VědaŽivě.cz
Starověké stavby v arabské poušti odhalily pozůstatky dosud neznámých rituálů