Poprvé se potkali v batolecím věku. Celkově se znají 82 let a nyní slaví 64. výročí svatby

Tento pár dokazuje, že opravdová láska skutečně ještě existuje. Znají se od malička a letos slaví neuvěřitelných 64 let v manželství.

Pár nemohoucích seniorů i Zdroj fotografie: iStock
                   

Snem většiny lidí je najít opravdovou lásku, se kterou budou moci prožít dlouhý, šťastný a spokojený život. Málokomu se to však podaří. V dnešní době jsou rozvody čím dál častější, lidé se rozcházejí a na skutečnou lásku už věří jen málokdo. Proto je krásné, když se nějaký takový šťastný pár najde a dodá naději všem ostatním, že opravdová láska existuje. Milostný příběh Joela a Carolyn LaPrayových je opravdu unikátní a jejich vzájemná oddanost je velice inspirativní.

I přes válku se znovu našli

Když se Joel a Carolyn setkali poprvé jako batolata, bylo to těsně předtím, než se Spojené státy staly součástí druhé světové války. Jejich rodiče byli sousedé a přátelé, takže spolu tyto rodiny trávily spoustu času. Během války se ale odstěhovali z Idaha do Utahu. Přestože již nežili vedle sebe, v mladistvém věku se děti znovu našly a udržovaly kontakt. Dokonce začaly navštěvovat i stejnou školu.

Když byli ve druhém ročníku střední školy, pozval Joel Carolyn na vojenský ples. Ta si nebyla úplně jistá svými city k němu, ale on vždycky věděl, že si ji vezme. A jak se později ukázalo, měl pravdu. V posledním ročníku střední školy spolu začali trávit více času a jejich vzájemná láska rostla a rostla. Později byli velmi zamilovaní a po maturitě začali žít svůj úžasný společný život. Málokdo může říct, že svého manžela zná celý život. Carolyn si to ale dovolit smí.

Mají obrovskou spokojenou rodinu

Navštěvovali spolu i vysokou školu v Utahu a po prvním roce studia se rozhodli, že se vezmou. Jako svatební dar dostali od Joelovy matky překreslenou fotografii, na které jsou zachyceni jako batolata. K té bylo připsáno: „Joel a Carolyn, jejich první rande“. Tento dárek sloužil a stále slouží jako krásná připomínka jejich milostného příběhu, poklad, který většina lidí nikdy mít nebude.

starší lidé tancují iZdroj fotografie: Pixabay

Jejich milostný příběh je skutečně krásný. Znají se 82 let a i po 64 letech manželství si nadále zůstávají oddaní. Společný čas jim přinesl 6 dětí, 25 vnoučat a 33 pravnoučat. Mají opravdu velkou rodinu o neuvěřitelných 70 lidech. Jak sami řekli, mají tolik vnoučat, že už to ani nepočítají.

Na otázku, jaké je tajemství tak dlouhého manželství, Joel rychle odpověděl, že tajemstvím je kompromis. „Každý máme jiný názor, ale děláme kompromisy,“ řekl jistě. Carolyn poté narážela na myšlenku šťastné manželky a šťastného života. A Joel na to řekl, že je to přesně tak. Dokud je šťastná „máma“, pak jsou šťastní všichni. Milostný příběh Joela a Carolyn LaPrayových je skutečně výjimečný a jejich vzájemný závazek mnohé inspiruje.

Co říkáte na jejich příběh?

Zdroj: Shareably
Diskuze Vstoupit do diskuze
99 lidí právě čte
Zobrazit další články