Lidé si zamilovali farmářův žert, když auta nelegálně parkovala na jeho půdě. Ujistil se, že jen tak neodjedou

Když po několika výzvách řidiči neopustili farmářův pozemek nedaleko chorvatského Záhřebu, rozhodl se pro drastičtější řešení. Spolu se svým traktorem si z řidičů vystřelil.

Farmář a červený traktor i Zdroj fotografie: Depositphotos
                   

Někteří lidé mají zkrátka pocit, že mají právo své auto zaparkovat na jakémkoliv kousku volné půdy. Často jsou natolik nevychovaní, že svůj vůz klidně odstaví na soukromém pozemku. Nemohou se potom ovšem divit, když je jejich auto z toho místa odtaženo, nebo když se majitel pozemku rozhodne vyřešit situaci po svém.

Jeho pohár trpělivosti přetekl

Když tento farmář viděl řidiče parkovat nelegálně na jeho pozemku, našel jedinečný způsob, jak to napravit – a uživatelé po celém internetu si jeho netradiční metodu zamilovali. Návštěvníci nedalekého blešího trhu, kteří tam den co den parkovali, byli opakovaně varováni, aby na jeho pozemku nestáli, ale řidiči jej s mávnutím ruky pokaždé odehnali. Farmář si to ale nenechal líbit.

Farmář jménem Davao Bedekovic zuřil poté, co řidiči neustále parkovali na jeho poli. Několikrát je byl upozornit na zákaz parkování a několikrát byl také naprosto ignorován. Tak se rozhodl řádně využít svůj pluh a vymyslel důvtipný plán. Na virálních videích sdílených po internetu farmář nasedl na svůj červený traktor a pustil se do práce.

Nakonec to přece jen vykonal

Rozjel se spolu s traktorem k zaparkovaným autům a po chvíli váhání se pustil do díla. Začal traktorem objíždět kus pozemku a vykopávat hluboké příkopy kolem neprávem zaparkovaných aut, aby se ujistil, že zkrátka nemohou odjet. Tento vtipný incident v chorvatském Záhřebu rozzuřil všechny majitele aut, když se marně snažili opustit rozbahněné pole.

Řidiči byli vzteky bez sebe

Jedna žena byla natočena, jak uvízla v bahně poté, co se pokusila svým vozidlem vyjet z farmářova pozemku. Stříbrný Peugeot se nakonec z příkopů vyhrabal, ale další dva vozy v této zapeklité situaci uvízly. Řidiči byli pochopitelně naštvaní a někteří dokonce na farmáře zavolali policii, jelikož mysleli, že se farmář dočista zbláznil. Ten se jim opřený o plot své zahrady celou dobu vysmíval.

farmář sedí na traktoru iZdroj fotografie: Depositphotos

Policie přikloněna na farmářovu stranu

Policie přijela po chvíli na místo a řidiči hned začali nadávat na farmáře. Po vyhodnocení situace ale bylo rozhodnuto, že se nedá nic dělat, protože Davao pozemek právoplatně vlastnil a na tento fakt rovněž několikrát řidiče upozornil. Nešťastní řidiči si museli z této šlamastyky pomoci sami, jelikož byla policie plně na farmářově straně. Naštvat tohoto farmáře se zkrátka nevyplatilo a řidiči si odnesli ponaučení, že na soukromých pozemcích se nemá parkovat bez svolení vlastníka.

Co říkáte na tento farmářův žert?

Zdroj: TheSun
Diskuze Vstoupit do diskuze
136 lidí právě čte
Zobrazit další články
adbz.cz
adbz.cz
Ocet má na zahradě 3 způsoby uplatnění: Proti plevelu, škůdcům i jako čistič
Události247.cz
Události247.cz
Konsolidační balíček dostává svou podobu, předčasný důchod bude zřejmě minulostí
JakZdravě.cz
JakZdravě.cz
Superpotravina med: Potravina plná vitamínů pomůže nejen na nachlazení
VědaŽivě.cz
VědaŽivě.cz
Jaký je původ tajemného Čupakabry: Někteří zastávají teorii, že jde o výsledek mimozemského genetického inženýrství