Dvojčata se rozhodla, že budou dělat vše spolu. Mají stejného snoubence, dokonce se s ním snaží otěhotnět

Tyto ženy dvojčata si v životě řekly, že budou dělat vše společně a na vše budou spolu. Dokonce si našly jednoho partnera, se kterým obě plánují těhotenství.

sestry dvojčata i Zdroj fotografie: Pixabay
                   

Někteří lidé mají velké štěstí a během těhotenství zjistí, že se jim nenarodí pouze 1 dítě, ale rovnou 2. Mít dvojčata sice není pro rodiče nic lehkého, jelikož celou dobu počítali pouze s 1. Je zcela jasné, že po narození dvojčat, která mají stejné pohlaví, je rodiče často oblékají stejně, protože je pro ně snadné děti od sebe rozeznat. Tyto dívky dvojčata se však oblékají stejně i v dospělosti. Všechny aktivity dělají stejně, a dokonce mají jednoho partnera, se kterým nyní plánují těhotenství.

Dvojčata je někdy těžké rozeznat

Některá dvojčata nejsou vůbec odlišná, a proto je poté pro společnost velice těžké tyto dvě osoby rozeznat. Většinou se to jako první naučí rodiče, kteří jsou s dětmi již odmalička. Těm se ale občas pletou jména vlastních dětí. Nejtěžší je poznávání dvojčat pro osoby, které se s dvojčaty viděli jen párkrát. Nejprve lidem připadá, že dvojčata jednoduše nepůjde rozeznat a poté, co se s nimi dlouhodobě baví, jim naopak přijde, že každý je zcela jiný.

Pro některá dvojčata je velmi těžké to, že neustále po svém boku mají někoho, kdo vypadá zcela stejně jako oni. Někteří lidé totiž chtějí být odlišní od ostatních, a tak může být těžké se občas smířit s tím, že si je již od malička někdo plete s jeho sourozencem. Tyto ženy to však vůbec nerozrušuje, a naopak jsou rádi za to, že je lidé vnímají jako jednu osobu. To samé řekli tyto 2 ženy i svému příteli, kterého mají společného.

Ženy dělají vše stejně

Tyto dvě ženy se narodily jako dvojčata a již od malička si uvědomují, že jejich stejný vzhled je velmi sbližuje. Mají mezi sebou tak silné pouto, že se rády považují za jednu osobu. Kromě toho, že společně jedí, spí, sprchují se, chodí na toaletu a dělí se úplně o všechno, tak se jim dokonce podařilo najít si snoubence, kterého mají společně. S tímto mužem jsou už od roku 2011 a hned na začátku vztahu mu řekly, aby je bral jako 1 osobu.

Dvojčata chtějí otěhotnět se svým snoubencem

Po několika letech vztahu u dvojčat došlo na to, že by chtěly se svým snoubencem mít miminko. Ten s tím souhlasí a nemá nic proti. Dvojčatům se podařilo dokonce sladit menstruaci. Jediný, kdo má k jejich způsobu života námitky, je jejich maminka. Ta se snažila dívkám vysvětlit, že když jedna z nich otěhotní, bude to její dítě a bude se o něj starat. Na tuto větu však dvojčata reagovala tak, že to není pravda, protože dítě bude považovat obě ženy za svou maminku.

Zobrazit příspěvek na Instagramu

Příspěvek sdílený AnnaLucy DeCinque 👭 (@annalucydecinque)

Dvojčata to mají jasné. Jakmile se jedné podaří otěhotnět, budou obě dvě dítě považovat za své. Dokonce už mají i vymyšleno, že pokud bude miminko v noci plakat, tak k němu budou vstávat obě. Jednoduše si jsou obě vědomi toho, že na všechno jsou v životě 2 a ani jedna žena nemusí být na něco sama. I když pro některé může být toto myšlení a život podivný, nutno dodat, že ve 2 se to lépe táhne a pokud obě ženy nemají s podobným životem problém, pravděpodobně se jim žije velice dobře a spokojeně.

Jaký máte názor na tato netradiční dvojčata a jejich život s jedním mužem?

Diskuze Vstoupit do diskuze
78 lidí právě čte
Autor článku

Klára Kozáková

Mé poutavé a zábavné články zasahují do srdce čtenářů, nabízejí nejen aktuální bulvární události, ale také inspiraci pro moderní životní styl. S otevřeným přístupem podněcuji čtenáře k prožívání každého dne plným dechem a radosti. Jako průvodkyně světem bulváru a lifestyle jsem neúnavnou kreativní silou, která přináší osvěžující náhledy a nabízí čtenářům nezapomenutelné zážitky.

Zobrazit další články