Dokonalá reakce na hlas tatínka: Rodiče na porodním sále zachytili dojemný okamžik s novorozenou dcerou

Velmi neobvyklou fotografii se podařilo zachytit přímo na porodním sále. Reakce miminka na otcův hlas je jednoduše kouzelná. Takový úsměv se jen tak nevidí!

matka v porodnici i Zdroj fotografie: Freepik
                   

O tom, co je to být rodičem, si toho můžete hodně představovat. Dokud se jím však nestanete, vaše představy jsou realitě na hony vzdálené. Vidět poprvé svoje dítě, moci ho obejmout a pomazlit se s ním, to se musí prožít. Ve vteřině byste tomuto malému stvoření dali všechno, co by si jen přálo. Obzvlášť když se na vás podívá tak, jako tato novorozená holčička.

Otec si s „bříškem“ stále povídal

Už navždycky budou mít rodiče malé Antonelly vzpomínku na její příchod na svět. Díky zdravotní sestře, která kouzelný okamžik zachytila na fotoaparát, se tak nejen oni mohou potěšit a pobavit nad nezvyklou reakcí tohoto malého miminka, které teprve před chvílí přišlo na svět. Zdá se, že hlas svého otce velmi dobře zná.

Tarsila Rosa Cordeiro a Flávio Dyego Vilela žijí v brazilském Rio de Janeiru. Na příchod svého prvního dítěte se velmi těšili. Tatínek Flávio prožíval partnerčino těhotenství opravdu intenzivně. Rozhodně mu nebylo lhostejné, jak se jeho dcera má u maminky v bříšku. Nevynechal ani jeden den, aby si s ní přes „bříško“ nepopovídal.

Dcera ho za jeho péči odměnila tím nejsladším úsměvem

A nejspíš za tuto pozornost a péči jej pak jeho dcerka odměnila hned v porodnici. Její úplně první úsměv totiž patřil právě otci. Myslel jsem, že vím, co je to pravá láska, ale ještě jsem neviděl ten nejkrásnější úsměv na světě,“ řekl Flávio k fotografii, kterou okomentovaly tisíce lidí. Něco takového se opravdu jen tak nevidí.

Zobrazit příspěvek na Instagramu

Příspěvek sdílený Antonella Batista (@antonella.batistta)

Pokud máte děti, možná si vzpomenete, že novorozená miminka bývají po porodu spíše zachmuřená, unavená a tak trošku letargická. Mnoho rodičů si na jejich první úsměv musí počkat někdy i celé týdny. To malá Antonella vykouzlila ten nejkrásnější už pár minut po porodu. Jakmile uslyšela tatínkův hlas, hned věděla, že tím směrem se může otočit s naprostou důvěrou. Dnes jsou malé Antonelle už čtyři roky, ale její krásný úsměv jí zůstal.

Co říkáte na tuto kouzelnou fotografii?

Zdroj: WtVideo
Diskuze Vstoupit do diskuze
107 lidí právě čte
Autor článku

Anna Sedláková

Zobrazit další články