Dojemná záchrana fenky pitbula z útulku. Našla domov u milující rodiny

Cinnamon seděla sama, smutná a skleslá ve své kleci v útulku pro zvířata v Severní Karolíně. Nejen, že byla bez domova, ale ještě ke všemu přišla o svá štěňata, která právě porodila.

i Zdroj fotografie: PxHere
                   

Cinnamon seděla sama, smutná a skleslá ve své kleci v útulku pro zvířata v Severní Karolíně. Nejen, že byla bez domova, ale ještě ke všemu přišla o svá štěňata, která právě porodila.

iV tváři fenky se odrážel pouze smutek

Smutný příběh se šťastným koncem

Cinnamon byla nedávno zachráněna od svého chovatele, kde vše nasvědčovalo tomu, že porodila několik štěňat rychle za sebou a bohužel se v roli matky nikdy dlouho neohřála. Jakmile se dostala do útulku, rozhodně to znamenalo, že pro ni začínají lepší časy než doposud. Ale zpočátku to tak bohužel nevypadalo. Útulek navštěvovala spousta lidí, ale Cinnamon většinou ignorovali. Až si jí jednoho krásného dne všimla dobrovolnice Sarah Sleime. „Viděla jsem ji sedět v rohu, působila velmi lidsky, byla zhroucená a vážná. Sklonila jsem se k ní a promluvila na ní. Odpověděla mi uslzeným pohledem,“ vyprávěla Sarah. Fenka byla očividně smutná a zničená, zároveň byla ve špatném fyzickém stavu, ale pro Sarah byla naprosto neodolatelná.

iJejí příběh měl nakonec šťastný konec

Vše změnilo sdílené video

Sarah se rozhodla Cinnamon natočit na video a sdílet na sociálních sítích s nadějí, že si ji někdo osvojí. Video nasbíralo rychlostí blesku více než 700 000 zhlédnutí. Spoustu lidí Cinnamonin příběh dojal k slzám, včetně Megan Sheltonové, kterou Cinnamon naprosto uchvátila. A nejen ji, ale celou její rodinu. Všichni byli pro, aby se na Cinnamon šli druhý den podívat. Jakmile Cinnamon vstoupila do místnosti, bylo rozhodnuto. Šťastná fenka okamžitě seděla na klíně Meganiných dětí a na první pohled šlo poznat, že mezi všemi vznikla silná vazba. Rodina se rozhodla Cinnamon adoptovat a pojmenovat ji Rosie. Ve svém novém domově se pak seznámila s novým psím kamarádem pitbulem jménem Blue.

iNyní je Rosie šťastná se svou novou rodinou

Rosi nyní s radostí doprovází děti ke školnímu autobusu nebo si hraje s Bluem. Všichni jsou za tyto dny vděční.

Diskuze Vstoupit do diskuze
99 lidí právě čte
Autor článku

Renata Švejdová

Zobrazit další články