Jaromíru Soukupovi hrozí pokuta v řádech milionů. V souvislosti s jeho majetkem vznikl dluh

Novopečený tatínek Jaromír Soukup se až po uši topí v právních problémech. V sázce jsou pozemky v několikamilionové hodnotě.

Jaromír Soukup s Agátou Hanychovou i Zdroj fotografie: Nextfoto
                   

O tom, že dluží peníze i veřejně známé osobnosti, není pochyb. Bohužel se právě jejich dluhy a insolvenční řízení skloňují nejčastěji kvůli pozornosti médií a veřejnosti. Určité dluhy má dokonce jeden z nejbohatších obyvatel České republiky. Podnikatel Jaromír Soukup čelí právním sporům a soudům, které mají co do činění s penězi, jež někde chybí.

Kontroverzní vztah

Jaromír Soukup je českým milionářem. Do povědomí většiny Čechů se dostal díky svému působení v televizi Barrandov, kde si vytvořil několik svých pořadů, v nichž také sám účinkoval. Netrvalo dlouho a přišlo oznámení o nejkontroverznějším páru Česka. Podnikatel se zamiloval do modelky a příležitostné herečky Agáty Hanychové, se kterou také založil rodinu.

Slavnému páru se nedávno narodila holčička. Aktuálně se však pozornost ze Soukupovy partnerky přesunula spíše na něj samotného. Mediální magnát vlastní kromě jiného také firmu Médea. Tato společnost je určitým způsobem ztrátová, což Soukup dlouho neřešil. Teď jej to však dohnalo. Konkrétněji se jedná o nezaplacení částky za poskytnutí reklamního prostoru.

Ztráta pozemků

Nic naplat, částka se nezdá nijak veliká. Podle důvěryhodných zdrojů má jít o přibližně dvacet tisíc korun. Z nějakého důvodu však nebylo nic uhrazeno. A tím stoupají předešlé náklady. Dlužná částka se již zvýšila o dalších deset tisíc korun. Na jednu stranu je pochopitelné, že chce Soukup věnovat vzhledem k novému přírůstku do rodiny čas partnerce a dětem.

Zobrazit příspěvek na Instagramu

Příspěvek sdílený Jaromir Soukup (@jaromir_soukup)

Na druhou stranu je ale také potřeba myslet na budoucnost a nenechávat své pracovní záležitosti ležet ladem. Zmíněná částka může podnikateli opravdu zavařit. Nezáleží na tom, jak moc známí nebo bohatí jste, dluhy nejsou odpuštěny nikomu. Pokud Soukup částku nezaplatí, riskuje ztrátu pozemků, jež mají hodnotu deseti milionů korun.

Jaké máte s insolvencí zkušenosti vy?

Zdroj: Život
Diskuze Vstoupit do diskuze
50 lidí právě čte
Autor článku

Klára Stružová

Zobrazit další články